دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / اکسل توانزبه: هیچ چیز بهتر از بازی کردن برای منچستر یونایتد نیست

اکسل توانزبه: هیچ چیز بهتر از بازی کردن برای منچستر یونایتد نیست

خوزه مورینیو همیشه سعی داشته و نشان داده است که به دنبال فرصت می گردد تا بازیکنان جوان امکانی برای نمایش توانایی های خود بیابند.

یونایتد فنز – چندیست که هواداران یونایتد منتظر این لحظه بودند که نام توانزبه را در ترکیب اصلی مشاهده کنند. او در این بازی در نقش مدافع چپ قرار گرفت و به خوبی از پس آن برآمد، هرچند مورینیو عقیده دارد که در ابتدای کار تا حدودی مضطرب نشان داد. دراوایل دیدار گزارشگران سعی داشتند تا برخورد این بازیکن جوان و وین روتلج را به نوعی پنالتی جلوه دهند، اما هر بار که تصاویر آهسته را مرور کنید خواهید دید که هیچ خطایی صورت نگرفته است.

بازی پر هیجانی نبود اما جسی لینگارد دوبار موفق به گشودن دروازه حریف شد و با نتیجه ۲-۰ به پایان رسید، در این بین عملکرد توانزبه عنوان صحبت بسیاری از نشریات، خبرگزاری ها و مفسرین واقع شد. او پس از اتمام بازی چنین بیان کرد:

” هیچ چیز بهتر از بازی کردن برای منچستر یونایتد نیست، به عنوان بازیکنی جوان این بهترین هدیه ایست که می توانید دریافت کنید.”

مسلما در آینده شاهد حضور بیشتر او در میادین خواهیم بود و هواداران بابت این موضوع علاقه نشان خواهند داد و مورینیو نیز می بایست سنگینی این بار را به دوش بکشد.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

رنک بازیکنان منچستریونایتد مقابل کلاب آمریکا

بررسی رنک های شیاطین سرخ مقابل حریف مکزیکی…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *