اکسل توانزبه: نبود هواداران کار را برای تیم مهمان آسان می کند؛ خواهان برد در بازی برابر وست بروم هستیم

بازیکن کنگویی منچستریونایتد مصاحبه ای در مورد عملکرد بد تیم در اولدترافورد انجام داده است، که می توانید در ادامه بخوانید.

یونایتد فنز – مدافع جوان شیاطین سرخ در مورد عملکرد تیم در بازی های خانگی اظهار داشت:

اگر بخواهم صادق باشم دلیل عملکرد بد در خانه را نمی دانم. فکر می کنم باید به دید بازی های دیگر وارد اولدترافورد شویم. این عملکرد تیم در خانه برای ما نیز به اندازه شما، هواداران و تماشاگران عجیب است اما قطعا باید آن را اصلاح کنیم.

توانزبه پیرامون عدم حضور تماشاگران در در استادیوم گفت:

هواداران بخش عظیمی از بازی هستند. اکنون می توانید به راحتی صدای هم تیمی های خود را شنیده و با آن ها به راحتی در ارتباط باشید. می توان گفت فشار هواداران از میان برداشته شده و این به نحوی کار را برای تیم مهمان آسان تر کرده است.

به عنوان بازیکنی که از تیم ذخیره یا جوانان به تیم اصلی راه یافته می توانم بگویم که در آن سطح هواداران جندانی در بازی ها وجود ندارد و جو بازی ها یکسان است. اکنون تنها برتری ما نسبت به تیم حریف، شناخت کافی ما از زمین خودمان است بنابراین برد در بازی های خارج از خانه به دلیل عدم وجود هواداران آسان تر است.

وی در نهایت درباره حریف روز شنبه منچستریونایتد، وست برومویچ آلبیون، صحبت کرد:

بهترین خاطره من از بازی مقابل وست برومویچ، قطعا برد در نیمه نهایی سال ۲۰۱۹ است. بازی نهایتا به پنالتی کشیده شد. بازی مخصوصا در زمین آن ها نزدیک و سخت بود زیرا هواداران وست بروم بسیار خشن برخورد کردند.

وست برومویچ یکی از آن تیم هایی است که به دوباره به لیگ برتر بازگشته و احترامی که لایق آن هستند را نشان خواهیم داد اما قطعا خواهان برد و ادامه روند خوب تیم پس از بازی با اورتون هستیم.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

ون بیساکا: برونو غیر قابل پیش بینی است؛ می‌خواهم در یونایتد افتخارات زیادی کسب کنم

آرون ون بیساکا در جدیدترین مصاحبه ی خود به تمجید از برونو فرناندز پرداخته است. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − ده =