اوله: یونایتد باید بر کل بازی مسلط باشد؛فرد مصدوم نیست

اوله از بازگشت یونایتد پس از شروع ضعیف مقابل وستهم ابراز رضایت کرد.

یونایتدفنز – اوله در ابتدا عنوان کرد:

آنها تیم خوبی هستند که کار را برای شما سخت می کنند. آنها موفق شده اند تا لستر و سیتی را متوقف کنند. هفته گذشته ۰-۲ عقب بودیم و امروز ۰-۱ عقب افتادیم. این گامی رو به جلوست. در پایان فصل به عملکردها اهمیتی نمی دهید ولی در لحظه می خواهیم بهتر بازی کنیم. پاس های ساده بدهیم، راحت توپ را لمس کنیم. در نیمه اول آنطور که باید خوب باشیم، نبودیم.

وی در ادامه اظهار داشت:

اولین گل توسط پل پوگبا کاملاً با کیفیت و عالی بود.ما توپ را در اختیار داشتیم و با سرعت خیلی کمی بازی میکردیم.  اولین گل توسط پل پوگبا کاملاً با کیفیت و عالی بود.  من برای او بخاطر چنین گلی بسیار خوشحالم.

 نیمه اول ما تلاش کردیم تا در مقابل ضد حملات آماده باشیم و کنترل بازی را در دست بگیریم.  من فکر می کنم ما توپ را در اختیار داشتیم و با سرعت خیلی کمی  بازی کردیم.  ما خیلی اوقات توپ را دور می کردیم.  البته گل اول باعث تغییر روحیه می شود ، گل اول.  گل عالی پل پوگبا ، و گل میسون گرینوود .این گل ها به کیفیت فردی بازیکن هم مربوط است.

میسون یک تمام کننده بزرگ است و بهتر خواهد شد، ما به اندازه کافی خوب دفاع نکردیم اما آنها در این زمینه عالی بودند. میسون گرینوود یک تمام کننده بزرگ است. ما فقط منتظر شروع رویایی او در این فصل هستیم. او بهتر می شود. گل اول روی کیفیت عالی پل پوگبا بود. تمرکز، نگاه به دروازه و ضربه دیدنی به توپ. من برای او بسیار خوشحالم

آنها ما را تحت فشار قرار دادند. ما به اندازه کافی خوب دفاع نکردیم. آنها سوشک ، هالر ، رایس را دارند، شما می دانید که باید توپ را از آنها دور کنید. ما با عملکرد ضعیف از روزهای اوج فاصله گرفتیم. از نظر دفاعی آنها عالی بودند. بعضی اوقات جزئیات کوچک تعیین کننده است که هم در مقابل چلسی و هم آرسنال بدشانس بودیم. در مقابل تاتنهام ۱۰ بازیکن داشتیم. اولین بازی برابر پالاس بازی سختی بود.

اوله در پایان درباره تغییرات نیمه دوم و وضعیت فرد گفت:

در نیمه اول علی رغم داشتن مالکیت توپ موفق به کنترل بازی نشدیم ; فرد مصدوم نیست . اتفاقات زیادی رقم زننده نتیجه بازی هستند. البته که در نیمه اول مالکیت توپ را در اختیار داشتیم اما نتوانستیم بازی را کنترل کنیم و همچنین نتوانستیم موقعیتی خلق کنیم.

 در نیمه دوم چندین تغییر تاکتیکی داشتیم که باعث ایجاد فضای بیشتر شد.
چندین مورد فرار از سوی مهاجمین باعث باز شدن فضای لازم برای برونو در مرکز زمین شد. فرد مصدوم نیست. او در حال آماده شدن برای ادامه فصل است زیرا فصلی طولانی در پیش داریم. تصمیم امروز مبنی بر استفاده از بازیکنانی با قامت بلند‌تر یک تصمیم تاکتیکی بود.

درباره ی سینا نورالدینی

مطلب پیشنهادی

دالوت: فصل خارق العاده ای در میلان گذراندم و پیشرفت های زیادی کردم؛ راجع به آینده چیزی نمیدانم

آینده ی فول بک منچستریونایتد همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =