یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

اوله: گل وست بروم صحیح بود؛ به سیتی اجازه نمیدهیم خود را جدا کند

اوله در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی حاضر شد.

یونایتدفنز – وی در ابتدا اظهار داشت:

 این چیزی بود که ما از آغاز بازی از رخ دادن آن آگاه بودیم، میدانستیم که آنها میخواهند ما را تحت فشار قرار دهند و از معدود ارسالهایشان استفاده خواهند کرد. آنها سانتر کردند و بازیکنشان به خوبی کار را تمام کرد. بعنوان یک مهاجم سابق، میگویم که گل وست بروم درست بود. اما در بازی مقابل برنلی هری یک گل این چنینی به ثمر رساند که رد شد. این تنها به وضوح و استحکام مربوط میشود. من نمیگویم که آن خطا بود.

ما باید بهتر بازی کنیم اما کار را در شروع برای خودمان سخت کردیم. شما ۹۰ دقیقه برای بهتر کردن نتیجه وقت دارید اما تا پیش از اواخر نیمه اول آن تحرک لازم را نداشتیم. من گفتم که ما از ما نباید بعنوان مدعی قهرمانی صحبت شود. این باعث میشود بچه های ما در موقعیتی که اکنون در آن قرار گرفته اند باشند. ما به آنها[ منچستر سیتی ] اجازه نخواهیم داد که قسر در بروند، به زودی با آنها بازی داریم. ما به این زودی قصد نداریم از این رقابت دست بکشیم، نه ما این کار را نمیکنیم.

بودجه 150 میلیون پوندی سولشر برای نقل و انتقالات تابستانه
بودجه 150 میلیون پوندی سولشر برای نقل و انتقالات تابستانه

وی در ادامه گفت:

گلی که زدیم شیوه ای است که ما آنها را تحت فشار قرار میدهیم. ما از کناره ها نفوذ میکردیم اما گاهی کسی نبود که ضربه نهایی را بزند. این روزها در جایی که باید باشیم نیستیم. ما نزدیک ترین تیم به صدرنشین هستیم و باید تیم بالاتر از خودمان را به چالش بکشیم. ما به سیتی اجازه نمیدهیم که خود را جدا کند.

امروز تصمیمات داوری علیه ما پیش رفت و آن دوستمان در اتاق وی ای آر باید خواب بوده باشد. چرا که یک همچین گلی توسط هری مگوایر در مقابل برنلی به ثمر رسید که رد شد.

اگر تمام کنندگی نداشته باشید یا پاس آخر را ندهید، کارهای کافی برای پیروزی را انجام نداده اید. میسن گرینوود توپ را به دهانه دروازه فرستاد اما کسی باید آنجا میبود. به من تاجر ضربات آهسته آخر میگفتند. ما باید آنجا میبودیم. ما شایسته سه امتیاز نبودیم و باید کارهای بیشتری میکردیم.

وی در پایان بیان کرد:

من دیدم که هری در آفساید قرار داشت، پس شخص حاضر در اتاق وی ای آر باید خواب بوده باشد و به قهوه نیاز داشته است. او میتوانست به راحتی بگوید که این آفساید است و کار را ادامه دهید.

میدانم که آنتونی به سختی در تلاش است تا به جایگاه خود برگردد، شیوه کار او بسیار خوب است‌. فرم گاهی موقتی است اما کلاس بازی دائمی است، او آن کلاس را دارد.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x