اوله گانر سولشر در جواب مورینیو: داوران از منچستریونایتد عذرخواهی کرده اند
اوله گانر سولشر در جواب مورینیو: داوران از منچستریونایتد عذرخواهی کرده اند

اوله گانر سولشر در جواب مورینیو: داوران از منچستریونایتد عذرخواهی کرده اند

 

یونایتد فنز –  اوله گانر سولشر در جواب شوخی مورینیو در مورد شانس آوردن یونایتد، میگوید داوران از منچستریونایتد در مقاطع مختلف فصل، به علت تصمیم گیری های غلط به ضرر تیم ما، عذرخواهی کرده اند.

 

یونایتد این فصل ۱۳ ضربه پنالتی به دست آورده است، که بیشترین تعداد پنالتی کسب شده توسط یک تیم در لیگ برتر نیز هست. بعضی از این تصمیم ها منجر شده است تا صحبتهایی از خوش شانس بودن آنها به میان بیاید.

 

اما سولشر مخالف بوده و میگوید تیمش به همان اندازه از داوری ضربه خورده است. مثل تکل خشن اوریل رومیو بر روی گرینوود که کارت قرمزی دریافت نکرد. او همچنین اظهار داشت مارک نوبل هم اوایل فصل برای خطایی روی ون-بیسکا باید از زمین بازی اخراج می شد.

 

در ادامه از معذرت خواهی داوران برای تصمیمات غلط صحبت کرد و گفت این مسئله با خوش شانس بودن در تناقض است:

شما خودتان شانس را میسازید. من میتوانم در مورد کارت های قرمزی که باید ساوتهمپتون و وستهام دریافت میکردند، در بازی های که ما امتیاز از دست دادیم، صحبت کنم. ما گزارشات داوران دیده ایم و آنها برای سوت های غلط، که به ضرر ما بوده، عذرخواهی هم کرده اند.

کمک داور ویدئویی اینجاست تا به فوتبال کمک کند تصمیمات صحیح بیشتری داشته باشد؛ من همیشه گفته ام که تصمیمات بر اساس حقایق غیر قابل انکارند. چه یک سانت در آفساید باشید چه یک متر، در آفساید هستید. و متاسفانه، حالا فوتبال همینگونه است.

 

 

در حالی که خیلی از مربیان لیگ جزیره از داوران انتقاد میکنند، سولشر سعی کرده از این موارد اجتناب کند؛ با سکوت پیشه کردن در مقابل سوالاتی که در مورد تصمیمات داوران پرسیده می شود:

من باور دارم که داوران ما عملکرد مغرضانه ای ندارند، و گله کردن من از داوران برای ما سودی نخواهد داشت. فکر میکنم استانداردهای داوری ما فوق العاده هستند. ما باید به فوتبالی که بازی میکنیم ادامه دهیم و اجازه بدهیم داوارن کار خودشان را بکنند. ترجیح میدهم بروم و با روی خوش از آنها سوال بپرسم.  مثل وقتی که مارک نوبل برای خطای واضحش بر روی آرون ون-بیساکا از زمین اخراج نشد. من همیشه باور داشته ام که باید به آنها اجازه بدهیم تصمیماتشان را بگیرند. من نمیتوانم با گله و شکایت کردن، آنها تحت تاثیر قرار بدهم.

 

 

سولشر جواب اظهارات فرانک لمپارد، در مورد راحت به زمین افتادن برونو فرناندز، را هم داده است:

من صددرصد از بازیکنانم دفاع خواهم کرد. آنها اهل شیرجه زدن نیستند. هیچکدامشان دنبال فریب دادن داور نیستند. اگر مثل دن جیمز، مارکوس راشفورد، مارسیال، و گرینوود، پاهای سریعی داشته باشید، بیرون و داخل محوطه بر روی شما تکل میزنند. ساق بعضی بازیکنان من با تکلهایی که در طول فصل شده، میتوانست بشکند. من فقط میخواهم از بازیکنانم مراقبت کنم.

 

 

۰

درباره ی BaHRaAm19

مطلب پیشنهادی

مقاله: آیا سولشر از اشتباهات خود درس عبرت می گیرد؟

سولشر در لبه پرتگاه حضور دارد و باخت به لایپزیش می تواند استارت اخراج شدنش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 3 =