اوله: همیشه مربی حرف آخر را میزند
اوله: همیشه مربی حرف آخر را میزند

اوله: همیشه مربی حرف آخر را میزند

یونایتد فنز – اوله گنار سولشر، سرمربی وقت یونایتد در جدیدترین مصاحبه خویش در پاسخ به سوالات خبرنگاران مبنی بر شایعات اخراج وی به طور قاطعیت اعلام کرد که او برنامه بلند مدت و سه ساله ای دارد و در حال ترمیم ساختار باشگاه و متولد کردن یونایتد جدیدی می باشد.

 

اوله در مورد برنامه ریزی های او برای آینده:

تمام صحبت های من با مالکان باشگاه و اد وودوارد درباره قرارداد سه ساله من بوده است. ما به صورت بلندمدت برنامه ریزی میکنیم. زمانی که شما وظیفه ای مانند سرمربی بر دوش دارید و یک یا دو بازی را میبازید، قطعا منتظر یک تماس دلگرم کننده نیستید.

 

ما با یک برنامه مشخص کار را آغاز کردیم و اکنون قصد جذب تعدادی بازیکن را داریم. کاملا مطمئنم که ساختار کار از ابتدای حضور من درست بوده زیرا همیشه این مربی بوده که حرف آخر را زده است. 

 

درباره خرید های در زمستان و تابستان پیش رو:

به لحاظ مالی کمبودی وجود ندارد. ما بازیکنانی را زیر نظر گرفتیم و آماده جذب آنها بودیم اما همیشه باید بازیکنان را به درستی انتخاب کرد. تیم برای تقویت شدن در ژانویه و تابستان آینده پشتوانه مالی لازم را دارد.

 

ما درحال برنامه ریزی و تصحیح اهدافمان هستیم. در روزهای پایانی پنجره نقل و انتقالاتی تابستان بازیکنان آماده و مدنظر ما موجود نبودند، اما در صورت در دسترس بودن چنین بازیکنانی منابع مالی لازم وجود دارد. 

 

 در هر صورت ژانویه بازار دشواری خواهد بود، اما اگر بازیکنان مورد نظر ما با قیمت مناسب در دسترس باشند آنها را جذب خواهیم کرد. ممکن است بازیکنان باتجربه ای موجود باشند که بتوانند با آمدن به تیم به بازیکنان جوان تر کمک کنند و ارزش هزینه کردن را داشته باشند. 

 

البته، ما به دنبال جذب یک یا دو بازیکن هستیم. یک یا دو بازیکن را مشخص کرده و اعلام کرده ایم، اما اگر گزینه های دیگری در ژانویه در دسترس باشند ممکن است برای جذب آنها اقدام کنیم در غیر اینصورت، بازیکنان فعلی با تمام وجود بازی خواهند کرد.

 

در مورد راشفورد:

درحال حاضر به خاطر بازیکنان مصدومی که داریم نمیتوانیم به راشفورد استراحت بدهیم. مصدومیت مارسیال هشت هفته طول کشیده و او باید بهتر از آنچیزی که من امیدوار بودم بازی کند.

 

راشفورد مهاجم هدفی است که میتواند در سمت چپ و راست و حتی در پست ۱۰ نیز بازی کند‌. من از او میخواهم که به سرعت حمله کند و به دروازه نزدیک شود. بنابراین اکنون او هم در سمت چپ و هم به عنوان یکی از دو مهاجم هدف حضور دارد.

 

ممکن است راشفورد یک یا دو بازی استراحت کند زیرا بازی های زیادی به میدان رفته. گاهی اوقات به خاطر سن و سال کم ، انتظارات زیادی از او وجود دارد، اما با این وجود او قبل از ۲۲ سالگی چهار یا پنج فصل در لیگ برتر به میدان رفته است.

 

او گل های زیبایی به ثمر میرساند همانطور که برای تیم ملی انگلیس نیز این کار را انجام داد. من میخواهم او به یک گلزن عالی تبدیل شود و این یک ذهنیت متفاوت است.

درباره ی MehrzadMz

مطلب پیشنهادی

رسمی: اوله گنار سولشر قرارداد خود را با منچستریونایتد تمدید کرد

مربی نروژی شیاطین سرخ آماده است تا منچستر را به روز های خوش خود بازگرداند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 4 =