اوله: هررا می داند کارت زرد دوم فرد صحیح نبود؛ از فرصت ها استفاده نکردیم

سولشر در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی با پی اس جی پاسخگوی خبرنگاران بود.

یونایتدفنز – اوله در رابطه با بازی گفت:

در ابتدای بازی آنها سعی داشتند که توپ و میدان را از آن خود کنند. ما باید جلوی آنها را میگرفتیم. قبل از هرچیز این یک بازی بسیار خوب و درخور شان هواداران فوتبال بود. کارهای هجومی زیاد و فوق العاده ای در بازی انجام شد و گمان نمیکنم که کسی از این بازی نا امید شده باشد.

در رابطه با مصدومیت رشفورد:

راشفورد از ناحیه ی شانه آسیب دید، ببینیم چه میشود اما امیدواریم که مقابل وستهام آماده باشد.

در رابطه با فرد و گل دوم پی اس جی:

هنگامی که در نیمه اول داور رفت تا صحنه را چک کند، فرد بسیار خوش شانس بود که اخراج نشد. کارت زرد دوم به هیچ عنوان صحیح نبود و آندر هررا این موضوع را بهتر از همه میداند.

اگر کفش مارکینیوش اندکی بزرگتر بود احتمالا گلی که زد آفساید میشد. بازی های بزرگی چون بازی امشب همیشه بسیار پایاپای هستند. ما چندین شانس بزرگ گلزنی داشتیم. استفاده از فرصت ها در بازی های بزرگ، تفاوت را رقم میزند.

اوله در ادامه اظهار داشت:

نمیخواهم راجب بازیکنان حریف نظری بدهم.بازیکنانم ارزش های من را میدانند.من بازیکنان صادق میخواهم . وقتی نیمار اندام شخصی اسکاتی را چنگ زد او می‌توانست خودش را به زمین بیاندازد ولی من نمیخواهم که آنها این کار را انجام دهند.

به فرد گفتم که محتاط باشد،او در نیمه دوم واقعا محتاط بود.تکلی که باعث شد کارت زرد بگیرد هیچ شباهتی به خطا نداشت ،در این زمان من نمیخواهم راجب آن اعتراض کنم. او در نیمه دوم بدشانس بود ولی احتمالا در نیمه اول خوش شانس بود که اخراج نشد

۰

درباره ی سینا نورالدینی

مطلب پیشنهادی

دالوت: فصل خارق العاده ای در میلان گذراندم و پیشرفت های زیادی کردم؛ راجع به آینده چیزی نمیدانم

آینده ی فول بک منچستریونایتد همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 11 =