اوله: مسئولیت شکست با من است. حرکت لاملا یک جوک بود.
اوله: مسئولیت شکست با من است. حرکت لاملا یک جوک بود.

اوله: مسئولیت شکست با من است. حرکت لاملا یک جوک بود.

یونایتدفنز– پس از باخت سنگین مقابل تاتنهام سولشر در مصاحبه پس از بازی اظهار داشت:

 

 میتوان با دو حالت به این نگاه کرد، ما همواره به دنبال تقویت تیم با جذب بازیکن هستیم اما باید این را هم در نظر گرفت که بازیکنانی که ما در اینجا داریم بسیار بهتر از چیزی هستند که نشان دادند و باید اول این موضوع را سامان دهیم.سپس بیایید ببینیم فردا شب در چه نقطه ای هستیم و آیا ورودی یا خروجی احتمالی داریم.

انگلیسی زبان دوم من است پس بسیار دشوار است که این را در قالب کلمات بیان کنم. احساس بسیار بدی است، این بدترین روز من چه بعنوان بازیکن و چه مربی در منچستر یونایتد است.

در مورد واکنش مارسیال به اریک لاملا:

همیشه، اگر شما این حرکت را انجام دهید امکانش وجود دارد که اخراجتان کنند اما بیخیال! اگر پسر من این کار را میکرد[اشاره به تمارض لاملا] او را دو هفته در یک اتاق بدون غذا زندانی میکردم. در این حالت هرگز این گونه به زمین نمیافتید، کاملا جوک است.

 

آنتونی نباید به ضربه لاملا آنگونه واکنش نشان میداد؛ اشتباهات زیادی در این بازی انجام دادیم و هر بار تنبیه شدیم؛ قطعا تغییر خواهیم کرد؛ مسئولیت این باخت با من است

سولشر در مورد کارت قرمز مارسیال:

مانند یک شمشیر دو لبه است. آنتونی، آفرین بر تو وقتی آن پسرک به گلویت ضربه زد خودت را زمین نینداختی ولی تو نباید آنگونه به آن واکنش نشان میدادی.

اوله در ادامه گفت:

من قبلا شکست های بزرگ را تجربه کرده ام و مجبور به عقب نشینی شده ایم. اجازه دهیم بچه ها به بازی های ملی پیش رو برسند تا خودشان را پیدا کنند و به آنهایی که اینجا خواهند ماند (به تیم ملی دعوت نشده اند) کمک کنیم.

گاهی شما اشتباهاتی را انجام میدهید. این بخشی از زندگی است. ما اشتباهات زیادی در این بازی انجام دادیم و نتیجه آن را جلوی یک تیم بسیار خوب دیدیم. آنها تیم بسیار با کیفیتی نشان دادند و ما تقریبا هر بار اشتباه کردیم مجازات شدیم.

تغییر خواهیم کرد، نمی دانم این تغییر در ترکیب و ذهنیت خواهد بود یا چیزی دیگر اما قطعا تغییر خواهیم کرد. ما نمیتوانیم اینگونه ادامه دهیم. من دستانم را بالا میبرم! مسئولیت این باخت بر عهده من است.

 

 

 

۰

درباره ی سینا نورالدینی

مطلب پیشنهادی

اوله:گاهی امتیازات مهمتر از بازی هستند. نمایش ما قدم رو به جلو نبود

سولشر پس از بازی با وست برومویچ در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد. ۰

۹ دیدگاه

 1. هنر کردی مسئولیت باخت رو قبول کردی

  مرد باش استعفا بده

  ۰
 2. با اینکه الان هوادارارو کارد بزنی خونشون در نمیاد ولی به نظرم باید حداقل تا نیم فصل بهش فرصت داد
  با خریدای جدید اگه تا نیم فصل هم همین وضع ادامه داشت به نظرم واقعا وقت رفتنشه
  درمورد جانشینشم انقد اسم نگین
  پوچتینو قطعا بهترین جایگزینه
  هری کین سون اریکسن و اکثر بازیکنای تاتنهامو پوچتینو ادم کرد
  خیلی شبیه سر الکسه از حداقل امکانات بهترین نتیجه رو میگیره
  مهمترین حسنش اینه از بازیکنا میتونه بازی بگیره

  ۰
 3. همینم خیلی هنر میخواد شاکر!
  دیشب تا مرز سکته رفتم اما خب چیکار میشه کرد؟ هرکسی برای باشگاه یه وظیفه ای داره، تنها کاری هم که از من بعنوان هوادار برمیاد حمایت از تیمم تو هر شرایطیه.
  به امید روزای بهتر

  ۰
 4. در خصوص جایگزین هم در پاسخ به بکس۷ بنظرم آلگری بهتر از پوچتینیو هستش!

  ۰
 5. احمدرضا جان الگری واقعا با کلاسه ولی اون تو یوونتوسی کار کرده که ساختارش خیلی حرفه ای بود… الان منچستر ساختارش نابود شده

  ۰
 6. وای لان فهمیدم بازی بعدیمونم با استون ویلاست.

  ۰
 7. افتضاح پشت افتضاح
  مولی به نظرم یکی مثل گاسپرینی بهتر میتونه به داد تیم برسه تا الگری و پوچتینو

  ۰
 8. با بازیکنای جدید هم وضع خیلی تغییر نمیکنه، ب قول گفتنی یکی ب نعل و یکی به میخه، چند بازی خوب میشه دوباره دفاع وسط که لیندلوف و مگوایر متزلزلن، گند میزنن، دوران فرگوسن نیست که چندسال صبرکنیم تا مربی جابیفته، فوتبال اینقدرپیشرفت کرده که هزارتا سیستم و تاکتیک اومده،، شاید خوشتون نیاد ولی باید یه مربی حرفه ای تر و با دانش فوتبالی بیاریم، درحال حاضر پوچتینو و آلگری بهترین گزینه هستن، تا نیم فصل اگه پیشرفت نکرد بایدعوض بشه، وقتی مربی سطح پایین از مولده بیاد سطح اول اروپا ، از این بهتر نمیشه

  ۰
 9. سلام
  بار ها عرض کردم
  اوله بدرد منچستر نمیخوره
  توضیح لازم نیست
  بازیها خیلی بی کیفیت و بی خود هستن

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =