اوله: فصل غیر قابل پیش بینی داریم؛ پوگبا آماده است

اوله پس از پیروزی مقابل فولام پاسخگوی خبرنگاران بود.

یونایتدفنز – اوله در ابتدا گفت:

همیشه درمورد بودن در صدر جدول صحبت خواهد شد اما ما به آن فکر نمی‌کنیم و بازی به بازی پیش می‌رویم. فصل غیرقابل‌پیش‌بینی داریم.سه امتیاز کسب کردیم و به بازی پیش روی خود می‌اندیشیم.

پیروز شدن در بازی‌های نزدیک همانند چیزی که این فصل انجام داده‌ایم و کسب دو امتیاز اضافه حیاتی است. بیایید ببنینیم نهایتا در چه جایگاهی خواهیم بود. درمورد صحنه حساس دقایق آخر بازی و تغییر جهت توپ پس از برخورد با بایی نیز باید بگویم که دیوید توپ را مهار می‌کرد.

وی در ادامه گفت:

پوگبا آماده است. او می‌تواند در خط هافبک و مهاجم کناری بازی کند. آماده بودن او برای ما کلیدی است. بازی پل خوبی ارائه داد. پل گل خوبی به ثمر رساند و فرصت‌های دیگری برای کشتن بازی داشتیم.

به خط آفساید دقت نمی‌کنیم و باید فرار‌ها را کنترل کنیم. عکس‌العمل خوبی به گل حریف نشان دادیم. به نظرم بازی را آهسته شروع کردیم اما پس از گل آن‌ها بازی خوبی ارائه دادیم. نیاز به چنین شوکی داشتیم و پس از آن خوب بازی کردیم.

اوله در مورد جنگ برای بازگشت به بازی:

 مدتی طول میکشد تا به بازی در چنین شرایطی عادت و شروع به پیش روی کنید. آسان نیست، ما امروز صبح دنبال زمینی برای تمرین بودیم و نتوانستیم جایی را پیدا کنیم. باید منتظر واکنش ها باشیم.

 اوله در مورد کاوانی:

 او مهاجم هدفی است که شما در محوطه میخواهید،حرکاتش باورنکردنی است، شما از همه میخواهید که از او یاد بگیرند. ادینسون از آن دست مهاجمان نوکی است که ما دنبالش بودیم.

۰

درباره ی سینا نورالدینی

مطلب پیشنهادی

رشفورد: شورتایر از کیفیت بالایی برخوردار است، امیدوارم دیگر جوانان آکادمی نیز راه او را پیش بگیرند

مارکوس رشفورد، ستاره منچستریونایتد برای شولا شورتایر خوشحال شد. ۰

یک دیدگاه

  1. تنها بازی ای که تنمون نلرزید لیدز بودنمیدونم تا کجا میتونیم ادامه بدیم اینجوریاقای اوله به فکر هوادارا باشهربازی سکته داریم میزنیمسیتی داره اوج میگیره کارمون خیلی سخت شده

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + نوزده =