اوله سکوت خود درمورد آینده جسی لینگارد را شکست
اوله سکوت خود درمورد آینده جسی لینگارد را شکست

اوله سکوت خود درمورد آینده جسی لینگارد را شکست

یونایتد فنز – جسی لینگارد از اول ژانویه تا به حال هیچ دیداری را از ابتدا برای منچستر یونایتد آغاز نکرده است و از آن زمان برای چندین بازی لیگ برتر کنار گذاشته شده است.

 

اوله گونار سولشایر می گوید آنها باید صبر کنند و ببینند آینده جسی لینگارد چگونه رقم خواهد خورد زیرا اولین بار است که او از ماه فوریه بازی می کند.

 

لینگارد ۲۷ ساله، آخرین بار در دور سی و دوم لیگ اروپا مقابل کلوپ بروژ از ابتدا بازی کرد و آنقدر ضعیف عمل کرد که از لیست تیم برای بازی آخر هفته مقابل واتفورد حذف شد.

 

اوله از آغاز سال نو لینگارد را در ترکیب ابتدایی خود در لیگ برتر قرار نداده است و محصول آکادمی شیاطین سرخ آخرین بار در دسامبر سال ۲۰۱۸ در لیگ گلزنی کرده که اولین مسابقه سولشایر به عنوان سرمربی دائمی باشگاه بوده است.

 

قرارداد لینگارد سال آینده به اتمام خواهد رسید، هرچند که یونایتد گزینه تمدید یک سال اضافه را در اختیار دارد، از زمانی که هافبک انگلیسی اخیراً با مینو ریولا یکی از منتقدان اصلی یونایتد آغاز به همکاری کرده است، اطمینانی درمود اینکه آینده وی در اولدترافورد ادامه پیدا کند یا خیر، وجود ندارد.

هفته گذشته سولشایر از لینگارد درخواست نکرد که مقابل تاتنهام گرم کند و او برای حضور در بازی وسط هفته مقابل شفیلد یونایتد غایب بود، با توجه به اینکه در تمرینات قبل از بازی در کرینگتون شرکت نکرده بود. اوله تأیید کرد که لینگارد بیمار است اما برای بازی در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی مقابل نورویچ  در دسترس خواهد بود.

 

اوله در مورد لینگارد گفت:

جسی با انرژی بیشتری از قرنطینه بازگشته است، هفته گذشته او بیمار شد، اما ما تمام آزمایشات را انجام داده ایم و او اکنون مقابل نورویچ حضور خواهد داشت و پا به میدان خواهد گذاشت.

 

خوشبختانه او می‌تواند به میدان برود، جسی برای ما گل های حیاتی ای به ثمر رسانده و بازیکن مهمی بوده است. بیایید ببینیم آینده چه چیزی را رقم خواهد زد. اکنون او بسیار سرحال و متمرکز به نظر می‌رسد.

 

لینگارد پس از ورود برونو فرناندز در ژانویه، مرتباً پایین تر از ستاره پرتغالی قرار گرفته است. او در این دوره تنها ۹ بازی لیگ را از ابتدا آغاز کرده است.

 

منبع: Manchester Evening News

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

مقاله: آینده ی همچنان مبهم برخی از بازیکنان تیم

ورود سانچو و عدم خروج مهاجمی تا این لحظه باعث شده است شیاطین سرخ با …

۳ دیدگاه

  1. امیدوارم اینو بندازیم بیرون حالمو بهم میزنه

  2. خدا به دادمون برسه گفته میخواد فیکس بازیش بده

  3. تا کی باید لینگارد و جونز و روخو و فرد و اسمال و لیندولف و پریرا تحمل کنیم هیچ باشگاهی انقد نخاله نداره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − یک =