اوله: روحیه تیم بسیار خوب است؛ کاوانی باد در نیمه اول سه گل میزد

سولشر پس از پیروزی مقابل اورتون پاسخگوی خبرنگاران بود.

یونایتدفنز –  اوله در ابتدا عنوان کرد:

هرچقدر بازی طول میکشید من میدانستم که رشفورد و مارسیال به بازی می آیند و تاثیر خود را میگذارند. لوک شاو از عقب زمین توان و قدرت خود را پیاده میکند و ما سعی داشتیم با این تعویض جنب و جوش بازی را بالا ببریم.

در مورد گل کاوانی:

بد نبود. شاید او باید سه گل در نیمه اول میزد! ادی یک گلزن درجه یک است. جابجایی، کیفیت و البته ضربه پای چپ او فوق العاده بود.

در مورد کارت قرمز احتمالی برای کاوانی:

برخورد دو بازیکن از آمریکای جنوبی(کاوانی و مینا) بود که سابقه این نبردها را قبلا داشته اند. فکر میکنم در مقدماتی کوپا آمریکا آنها با هم تقابل داشته اند. فوتبال مطبوعی بود. با حضور تماشاگران، برخی تکل ها، کارت زرد ها،  موقعیت ها در هر دو سو، از اینها لذت بردم.

وی در پایان گفت:

روحیه تیم بسیار خوب است. برد به شما انرژی می‌دهد بنابراین با انرژی مثبت بالا به استقبال بازی‌های فشرده کریسمس می‌رویم. اکنون در آستانه فینال این رقابت‌ها هستیم اما در عین حال باخت در این بازی حس بسیار بدی خواهد بود.

در ۲۰ الی ۲۵ دقیقه ابتدایی بازی شروع بسیار خوبی داشتیم و عالی بودیم، باید دو و یا سه گل پیش می‌افتادیم. اورتون چندین مهار توپ خوب داشت و سپس تا انتهای نیمه اول بازی خوبی را ارائه دادند اما در ۲۰ دقیقه انتهای بازی نیز ما دوباره خوب بودیم. می‌دانیم اگر به خوبی دفاع کنیم، بازیکنانی داریم که می‌توانند ما را پیروز مسابقه کنند.

۰

درباره ی سینا نورالدینی

مطلب پیشنهادی

دالوت: فصل خارق العاده ای در میلان گذراندم و پیشرفت های زیادی کردم؛ راجع به آینده چیزی نمیدانم

آینده ی فول بک منچستریونایتد همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد. ۰

۲ دیدگاه

  1. تو نیمه نهایی کی به کیه؟؟؟؟؟

    ۰
  2. قرعه کشی انجام شدمنچستر یونایتد _ منچستر سیتی تاتنهام _ برنتفوردبازیا تک بازیه و رفت و برگشت نیست

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =