اوله: برونو، مارکوس و اسکات به استراحت نیاز داشتند

یونایتدفنز– سولشر در مصاحبه ای کوتاه پیش از آغاز بازی با لایپزیگ در رابطه با ترکیب تیم و حریف بیان کرد:

من در هر بازی هنگامی که میخواهم ترکیب تیم را بچینم، گزینه های متعددی در اختیار دارم و مطمئن هستم هرکسی را برای بازی انتخاب کنم، آماده خواهد بود تا از این فرصت به خوبی استفاده کند.

ما قصد داریم تا در سریعترین زمان ممکن به ۱۰ امتیاز برسیم. در مقابل تیمی به خوبی لایپزیگ باید بازی فوق العاده ای ارائه دهیم و همانند هفته گذشته به روند خوب خود ادامه دهیم. باید چه هنگام حمله و چه هنگام دفاع مانند یک تیم عمل کنیم. پوگبا و فن د بیک در کناره ها بازی خواهند کرد. ترکیبی را انتخاب کردیم که فکر میکنیم آنها امشب بتوانند برای لایپزیگ مشکل ایجاد کنند.

برونو و مارکوس در پنج بازی اخیر بازی کرده اند، سه بازی برای یونایتد و دو بازی در تیم ملی. اسکات مک تامینای نیز سه بازی برای ما و سه بازی نیز برای تیم ملی انجام داده است. بنابراین پنج بازی در ۱۴ روز و اسکات نیز شش بازی در هفده روز انجام داده اند. باید از بازیکنان خود محافظت کنیم.

انتظار ریتم و انرژی بالا از سوی لایپزیش داریم. آنها از بعد تاکتیکی بسیار ماهر هستند. هرگز نمی توانید ترکیب تیم ناگلزمن را حدس بزنید بنابراین برای چندین چینش قبلی آن ها آماده شده ایم. باید بیش از لایپزیش دردسر ساز باشیم و تیمی که انتخاب کرده ایم در همین راستا بوده و تیمی‌ است که فکر می‌کنیم توان برد دارد. همیشه ترکیبی را انتخاب می کنیم که فکر میکنیم توان برد را دارد.

 

۰

درباره ی سینا نورالدینی

مطلب پیشنهادی

کاوانی: سال ۲۰۱۰ امکان داشت از پالرمو به یونایتد بپیوندم

مهاجم اروگوئه ای زمانی که در تیم پالرمو ایتالیا در حال درخشش بود، گمانه زنی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − هفت =