اوله: باید به فکر بازی با سیتی باشیم؛ رایولا باید بداند فوتبال یک ورزش تیمی است

سولشر پس از شکست مقابل لایپزیگ در کنفرانس خبری حاضر شد.

یونایتدفنز – اوله در رابطه با بازی گفت:

دیر راه افتادیم. روحیه خوبی داشتیم و دوباره کامبک زدیم. شرایط با لیگ برتر متفاوت است و شما نمی‌توانید سه گل عقب بیافتید که انتظار برگشت داشته باشید. در دقایق پایانی بدشانس بودیم و نتوانستیم کامبک را تکمیل کنیم.

قطعا امشب خوب نبودیم. در گروه مرگ بودیم و بزرگترین شکستمان مقابل باشاک شهیر بود. ما باید در آن بازی امتیاز کسب میکردیم. امروز نزدیک به کامبک بودیم. می‌دانستیم که باید مراقب سانترها باشیم ولی نتوانستیم این مسئله را انجام دهیم.

وی در ادامه اظهار داشت:

به عنوان یک فرد فوتبالی نباید برای خودتان متاسف باشید. برای دقایقی از امشب متاسف خواهیم بود و بعد تمرکز خود را بر روی دیدار مقابل سیتی خواهیم گذاشت.

باید از پوگبا بپرسید که خوشحال است یا نه. من در این مورد حرف نخواهم زد. او در تمرینات عالی است و باید روی عملکردش تمرکز کند. در حال حاضر زمان مناسبی برای صحبت در مورد نقل و انتقالات نیست. رایولا باید بداند که فوتبال یک ورزش تیمی است و من برای توضیح این مسئله انرژی صرف نخواهم کرد.

۰

درباره ی سینا نورالدینی

مطلب پیشنهادی

دالوت: فصل خارق العاده ای در میلان گذراندم و پیشرفت های زیادی کردم؛ راجع به آینده چیزی نمیدانم

آینده ی فول بک منچستریونایتد همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد. ۰

۳ دیدگاه

 1. خسته شدم اینقدر باختیم شاید اصلا بازی نگاه نکنم

  ۰
 2. خوش به حال سولسشراگه من یک دهم این سولسشر رو داشتم الان رییس سازمان ملل بودم

  ۰
 3. آقاجان تو این دو سال ما کار تیمی تو هم دیدیم
  ؟قا چی یک پادری میگی کار تیمی کارتیمی ما دیدیم کار تیمی تو !!!!!!!!!!
  بازیکنا یه بار نشد یه کار تمرین شده و ترکیبی داشته باشن کو کار تیمی ها؟؟؟؟؟ کو کار تیمی ؟؟؟؟؟؟؟؟ یه بازی نشد ما یه کار ترکیبی اجرا کنیم و یه بازی نشد ما کار تمرین شده از قبل اجرا کنیم و حتی یه بار نشد ما برنامه ی تیمی برای بازی داشته باشیم اونوقت تو داری اینجا میگی کار تیمی ؟؟؟؟؟؟؟؟ بابا تو اصلا تیم داری ؟!؟؟؟؟؟/!! این کجاش تیمه؟؟؟؟؟ که حتما باید گرینوود پا به توپ بشه تا ما پنالتی بگیریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا تیم برای زدن گل اول باید وابسته به پا به توپ شدن گرینوود باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!؟
  گیریم و گرینوود نبود چی میشد ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  چرا تیم باید وابسته به بلند قد بودن پوگبا پوگبا باشه تا گل دوم بزنه ✓✓✓✓✓آ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!چرا تیم باید وابسته به ایستگاهی و سانتر های فوق العاده فرناندز باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  همین لایپزیگ ببین ؟؟؟؟؟
  ورنر نیست ولی ببین چه قوی ان !!!!!!!!!!!!!! یا لیورپول ؟ حتما باید مانند باشه تا قوی باشند ؟؟؟؟؟ نخیر لیورپول هیچکدوم از صلاح و فیرمینو و مانه نباشن هم باز لیورپوله
  حالا اینا به کنار خب خیلی از تیمای دنیا وابسته به یه بازیکنن و اگه اون بازیکن نباشه کارشون گره میخوره ولی دیگه نه تا اینقدر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + شش =