اوله: از ۱۰ دقیقه پایانی لذت نبردم؛ دیالو به زودی به ما ملحق میشود

سولشر در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی با استون ویلا حاضر شد.

یونایتدفنز – اوله در ابتدا عنوان کرد:

 اریک بایی در دقایق آخر بازی مهار توپ فوق‌العاده‌ای داشت. از ده دقیقه پایان بازی لذت نبردم و این دقایق همچون فینال یک رقابت بود. باید یاد بگیریم چگونه بهتر بازی کنیم.

پوگبا در حال بهتر و آماده‌تر شدن است. امروز بازی خوبی ارائه داد، استون‌ویلا تیمی فیزیکی است و پل بازیکنی است که می‌تواند رقیبان خود را دور از توپ نگاه دارد. پیشرفت کرده‌ایم، در حال بهتر شدن هستیم و لیگ و فصل پایاپایی خواهیم داشت. برد در هر بازی به منزله یک قدم رو به جلوست.

وی در ادامه بیان کرد:

 برونو خواهان زدن پنالتی‌های تیم است و ترسی بابت از دست دادن آن‌ها ندارد. اگر این اتفاق رخ دهد این یک اتفاق غیرمنتظره خواهد بود. از عملکرد فعلی خود راضی هستیم و نشان دادیم طی یک سال اخیر و پس از باخت مقابل آرسنال در اولین روز سال نو، پیشرفت بسیاری کرده‌ایم.

بازیکنان سن مناسب و عطش بسیار برای یادگیری دارند و هر روز با میل بهترین بودن به تمرینات می‌آیند.  تنها اشتباه ما طی بازی امروز این بود که شانس‌های گلزنی بیشتری داشتیم و باید زودتر بازی را تمام می‌کردیم. گل سوم را به ثمر نرساندیم و در نتیجه آن‌ها تا دقیقه آخر فشار آوردند.

وی در پایان در رابطه به شرایط جدول و آماد دیالو گفت:

درست است که هم امتیاز با لیورپول و صدر جدول هستیم اما هنوز زمان زیادی تا انتهای لیگ باقی مانده بنابراین باید به تلاش خود ادامه داده، سخت تمرین کرده و سعی کنیم در بازی‌ها پیروز میدان باشیم. باید ذهنیت برد را حفظ کنیم. کسب سه امتیاز همیشه خوشحال کننده است. عملکرد خوبی داشتیم و شانس‌های گلزنی خلق کردیم. در دقایق آخر دخیا و بایی دو مهار فوق‌العاده داشتند که دو امتیاز بیشتر برای ما به ارمغان آورد.

تمام کار‌های اداری مربوط به انتقال آماد دیالو انجام شده و هیچ مانعی برای این انتقال نمی‌بینم بنابراین خوشبختانه پیوستن او به تیم به طول نخواهد انجامید. داشتن بازیکنی چون دیالو هیجان انگیز است. او برای پیشرفت بازی خود به زمان نیاز خواهد داشت و سوای این انتقال زیاد به پنجره نقل و انتقالاتی زمستانی فکر نمی‌کنم.

۰

درباره ی سینا نورالدینی

مطلب پیشنهادی

روی کین: منچستریونایتد ۱۰۰% به یک مهاجم جدید نیاز دارد

روی کین، اسطوره منچستریونایتد، این تیم را به جذب یک مهاجم جدید در تابستان فراخواند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − چهار =