اوله:انتظار چنین شروع طوفانی را نداشتم؛ صعود مهمترین مسئله است

سولشر پس از  بازی با واتفورد در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد.

یونایتدفنز – اوله در ابتدا عنوان کرد:

 در یک بازی جام حذفی مهم این است که پیروز شده و به مرحله‌ی بعد برویم و این همه را خشنود خواهد کرد، ولی فکر می‌کنم ۱۵ تا ۲۰ دقیقه‌ی نخست بهترین بخش بازی بود. فکر می‌کنم زمان‌هایی از بازی بسیار خوب بودیم و موقعیت ایجاد کردیم، و بعد به آن‌ها اجازه دادیم به بازی برگردند ولی نهایتا توانستیم از این مرحله عبور کنیم.

سولشر در مورد تعویض‌هایش:

آن‌ها فرصت این را داشتند که ثابت کنند می‌توانند در بازی بعدی هم به میدان بروند و بازی بعد و بازی بعد از آن و در شرایط بازی قرار بگیرند.  ما به تمام بازیکنان در طول فصل نیاز داریم و به خاطر همین تغییراتی داشتیم.

وی در ادامه گفت:

خوشحالم که به مرحله‌ی بعد صعود کردیم. به بازیکنان گفتم که اصلا انتظار نداشتم آن‌گونه آتشین بازی را آغاز کنند. انتظار داشتم کم‌کم جریان بازی را در دست بگیرند، ولی کم و بیش برعکس آن اتفاق افتاد. شروع ما فوق‌العاده بود.

اسکات فصل بسیار خوبی را پشت سر می‌گذارد. او هر بازی بیشتر و بیشتر خطرناک می‌شود. می‌دانیم که او توانایی بازی یه عنوان یک هافبک باکس تو باکس را دارد. او باید پیش از این گل‌های بیشتری در ضربات شروع مجدد به ثمر می‌رساند زیرا که او قد بلند است و قدرت بدنی او بسیار بالاست. خیلی خوشحالم که او گلزنی کرد.

 

سولشر در خصوص مصدومیت بایی:

ضربه‌ی مغزی در کار نبود، او کمی گردن درد داشت. او نمی‌توانست به بازی ادامه دهد و فردا شرایط او را بیشتر بررسی خواهیم کرد.

او در خصوص فن‌دبیک گفت:

دونی کیفیت بالای خود را به نمایش گذاشت. او با پشت پا آن موقعیت فوق‌العاده را ایجاد کرد. این نشان داد که از کیفیت لازم برای باز کردن گره‌ی بازی‌های دشوار و نزدیک برخوردار است.

اوله در خصوص عملکرد لینگارد:

او زمان زیادی از میادین به دور بوده ولی بسیار درخشان بازی را آغاز کرد و سپس همان‌گونه که انتظار می‌رفت خستگی بر او مستولی شد.

۰

درباره ی سینا نورالدینی

مطلب پیشنهادی

روی کین: منچستریونایتد ۱۰۰% به یک مهاجم جدید نیاز دارد

روی کین، اسطوره منچستریونایتد، این تیم را به جذب یک مهاجم جدید در تابستان فراخواند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =