اورا: وودوارد به من خیانت کرده بود، فرگی بازیکنان مغرور را نابود می کرد
اورا: وودوارد به من خیانت کرده بود، فرگی بازیکنان مغرور را نابود می کرد

اورا: وودوارد به من خیانت کرده بود، فرگی بازیکنان مغرور را نابود می کرد

یونایتد فنز – پاتریس اورا یکی از بهترین مدافعان تاریخ باشگاه در جدیدترین صحبت های خود درمورد مسائل مختلفی سخن گفت.

 
وی درمورد نحوه ی ترک منچستریونایتد گفت:
 حس کردم که توسط اد وودوارد به من خیانت شده بود. به یوونتوس زنگ زدم تا به آن ها بگویم به تورین میایم. بعد از این اتفاق اد به من یک قرارداد دو ساله، افزایش حقوق، بازوبند کاپیتانی و پاداش پیشنهاد داد ولی دیگر خیلی دیر بود زیرا با یوونتوس توافق کرده بودم.
 
زن سابقم به من می گفت: " ببین یونایتد حتی ممکن است به چمپیونشیپ سقوط کند ولی تو با یوونتوس به فینال لیگ قهرمانان اروپا رفتی." من یوونتوس را دوست داشتم ولی به او گفتم که حتی اگر یونایتد در چمپیونشیپ باشد، دوست دارم در آنجا باشم. هیچ چیز به اندازه عشق من به یونایتد نیست.
اورا در مورد سولشایر اظهار داشت:
یونایتد سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کرد. این مسئله دستاورد بزرگی محسوب نمی‌شود ولی یک پیشرفت فوق العاده است. من عاشق اوله هستم.
 
یونایتد هنوز به اندازه کافی برای به چالش کشیدن سیتی و لیورپول قوی نیست. ما در سال های گذشته ضررهای زیادی را تحمل کردیم ولی در حاضر مسیر درستی را طی میکنیم.
 
زمانی که منچستر میخواست برونو را جذب کند، اوله به من پیام داد. من هم از کریستیانو در مورد برونو پرسیدم و او گفت که برونو یک پسر خوب و بازیکن حرفه ای است. بعد از این ماجرا من به اوله گفتم که با کریستیانو صحبت کردم و تو باید برونو را جذب کنی. در حال حاضر تاثیر بسیار زیاد فرناندز در تیم مشخص است.
 
اورا درمورد ترک یونایتد توسط فرگی و دیوید مویس گفت:
وقتی که فرگوسن باشگاه را ترک کرد، منچستر فلسفه و دی ان ای خود را از دست داد. همه در عین حال که به سرالکس احترام می‌گذاشتند، از او می‌ترسیدند. اگر بازیکنی فکر می‌کرد که از باشگاه بزرگتر است، فرگوسن او را نابود می‌کرد. بازیکنان همیشه دوست داشتند برای او بازی کنند.
 
 من نهایت تلاش خودم را برای دیوید مویس انجام دادم ولی می‌دانستم که او موفق نخواهد شد زیرا بازیکنان برایش احترام قائل نبودند. موفقیت او در یونایتد غیرممکن بود.
اورا در مورد سخرانی های سر الکس در لیگ قهرمانان:
فرگوسن در مورد فوتبال صحبت نمی‌کرد. او می گفت: " تصور کنید که پاتریس همراه با ۲۴ خواهر و برادر دیگر زندگی می‌کرد و خانواده او مجبور بودند در محله ای نامناسب شکم همه آن ها را سیر کنند." سر الکس در مورد دوران کودکی سخت رونی در لیورپول و وضعیت کارلوس توز در آرژانتین حرف می‌زد.
 
سر الکس در مورد سختی هایی که بازیکنان کشیده اند صحبت می‌کرد و بعد میگفت: " این مسئله پیروزی است. ما در حال حاضر قهرمان لیگ قهرمانان شده ایم. از بازی لذت ببرید." حتی الان که دارم در موردش حرف میزنم تمام موهای تنم سیخ می‌شود.
 
۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

رشفورد: شورتایر از کیفیت بالایی برخوردار است، امیدوارم دیگر جوانان آکادمی نیز راه او را پیش بگیرند

مارکوس رشفورد، ستاره منچستریونایتد برای شولا شورتایر خوشحال شد. ۰

یک دیدگاه

  1. ادوود وارد آخرش فک کنم میخاد تیمو مث لیدز یونایتد بدبخت کنه

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =