انگلیس مقصد بعدی ایسکو؟ منچستر توان مالی برای جذب او را دارد

ایسکو یکی از جدیدترین بازیکنان مرتبط شده به منچستریونایتد است.

یونایتد فنز – AS، از منچستر به عنوان یکی از مقصد های محتمل ایسکو یاد می کند. زمان بازی این بازیکن اسپانیایی در این فصل محدود شده و تنها سه بازی را در لالیگا از ابتدا آغاز کرده است.

همچنین ایسکو در ۵ بازی اخیر رئال در لیگ، تنها ۳۶ دقیقه حضور داشته است. آ.اس معقتد است یونایتد پیش از این به وضعیت بازیکن ۲۸ ساله در رئال علاقه مند بوده است.

دستمزد سالیانه ی ایسکو در رئال ۷ میلیون یورو است. در این خبر ذکر شده یونایتد از نظر اقتصادی می تواند دستمزدی بیشتر یا برابر با دریافتی او در مادرید به بازیکن اسبق مالاگا پیشنهاد کند.

منابع نزدیک به ایسکو به روزنامه ی اسپانیایی گفته اند، پروژه ورزشی و کیفیت زندگی خانواده ی این بازیکن باتجربه، برای او در اولویت خواهد بود. و این دو فاکتور برتری را به سویا می دهد.

در نتیجه تیم لوپتگی بهترین مقصد برای ستاره ی نیمکت نشین رئال به شمار می رود. از آن طرف منچستریونایتد در پست هافبک هجومی برونو فرناندز و دونی فن د بیک را در اختیار دارد. البته فن د بیک به طور منظم به کار گرفته نمی شود. خوان ماتا نیز می تواند در این منطقه از زمین ظاهر شود.

بنابراین بعید خواهد بود اوله گنار سولشر حداقل در این ژانویه بازیکنی دیگر در پست هافبک هجومی جذب کند. خصوصا که پستهای زیادی برای تقویت وجود دارد.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

مقاله: فاکوندو مدینا هدف جدید نقل و انتقالاتی یونایتد کیست؟

بنا بر ادعای بسیاری از روزنامه ها منچستر یونایتد به دنبال جذب مدافع میانی لنس، …

۳ دیدگاه

  1. بنجله نخریمش بهتره

    ۰
  2. بیخیال این لاکپشت اگه بازیکن بود تو این ۱۰ سال نیمکت نشین نبود

    ۰
  3. حتی شوخیشم زشته

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 4 =