خانه / اخبار باشگاه / اندی کول: لوکاکو هر طور شده خود را به فینال می رساند

اندی کول: لوکاکو هر طور شده خود را به فینال می رساند

با اینکه وجود او در مقابل چلسی در هاله ای از ابهام می باشد، ستاره سابق یونایتد از حضور او اطمینان دارد.

یونایتد فنز – کول که همواره عملکرد این ملی پوش بلژیکی را مورد تحسین قرار داده است این بار نیز در گفتگو با ManUtd به آمار گلزنی های او در این فصل اشاره می کند و شکی ندارد که وی در ومبلی حاضر خواهد بود حتی اگر ۱۰۰% آمادگی خود را کسب نکرده باشد. عدم وجود لوکاکو شرایط سختی را برای مورینیو فراهم می سازد، مربی که همواره از تابستان گذشته تاکنون از این بازیکن به عنوان تکیه گاهی محکم در برنامه های خود استفاده می کرده و از طرفی در این اواخر از عملکرد جانشینان وی یعنی راشفورد و مارسیال، اظهار نارضایتی داشته است.

اندی کول به هواداران این اطمینان خاطر را می دهد که در مورد لوکاکو هیچ جای نگرانی نیست و در این باره چنین بیان می کند:

” من هم مثل دیگران تمام طول فصل بازی او را تماشا کرده ام، به نظرم او خارق العاده است. او بهترین گلزن تیم است، تیمی که آن طور که می بایست در تغذیه این مهاجم توانمند ظاهر نشد، با این حال او انگیزه و عطش خود را حفظ کرد و نتایج را برای شیاطین سرخ رقم زد. او حیرت انگیز است، و در نظر داشته باشید که این تنها اولین فصل حضور او در اولدترافورد می باشد. مصدوم شدن، آن هم زمانی که شما در اوج قرار دارید بسیار ناامید کننده است، سخت تر از آن نیز این است که بازی های حساسی نیز پیش روی باشد. شک ندارم که فکر این که در این بازی غایب باشد برایش دشوار است، پس هر طور شده خود را خواهد رساند حتی اگر ۹۰، ۸۰ و یا حتی ۷۰ درصد از آمادگی خود را به دست آورد.”

پس از بازی با واتفورد مورینیو اظهار داشت که لوکاکو در حال گذراندن مراحل پایانی درمان است و روز سه شنبه در تمرینات حاضر خواهد بود، اما مارسیال کماکان تحت درمان قرار دارد و تا کنون نتوانسته است در برنامه های تمرینی شرکت کند.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

وودوارد مورینیو، وعده ی دیدار در میامی

مورینیو امیدوار است که در دیدار بعدی با وودوارد که احتمالا در میامی خواهد بود، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *