پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / انتقال کاستا به اتلتیکو راه را برای خروج گریزمان هموار می سازد

انتقال کاستا به اتلتیکو راه را برای خروج گریزمان هموار می سازد

این ملی پوش فرانسوی پس از فتح لیگ اروپا به عنوان هدف شماره یک یونایتد در نظر گرفته شد.

یونایتد فنز – پس  از آنکه اتلتیکو مادرید تا ژانویه از نقل و انتقالات محروم گردید منچستر یونایتد برای خرید فوق ستاره اورتون دست به ولخرجی زد. چلسی بالاخره برای خروج دیگو کاستا با مبلغ ۵۳ میلیون پوند توافق خود را اعلام کرده است و Daily Mail چنین عقیده دارد که این انتقال امید ها را برای پیوستن گریزمان به شیاطین سرخ بیش از پیش زنده خواهد کرد.

خرید کاستا به دلایل قابل توجهی از اهمیت فراوانی برخوردار است، اول این که او بازیکنیست که همواره از نظر مربی اتلتیکو دیگو سیمئونه مورد تمجید قرار گرفته و علاقه خاصی بین آنها وجود دارد و نیز مورد حمایت طرفداران این باشگاه قرار داشته است. دوم آن که آنها مهاجمی را به خدمت می گیرند که در طی چهار سال سه عنوان قهرمانی را برای تیم خود بدست آورده است.

اتلتیکو در آینده نزدیک در استادیوم جدید خود به نام واندا متروپولیتان به میزبانی حریفان خواهد پرداخت و به گفته این خبرگزاری سیمئونه سعی دارد کانون حمله خود را بر دو فوق ستاره یعنی گریزمان و کاستا متمرکز سازد. هر چند یونایتد در پایان فصل شانس بیشتری برای جذب آنتوان گریزمان خواهد داشت ولی چیزی که مسلم است او نیاز به درخشش و دیده شدن دارد. همانطور که شاهد هستیم در حال حاضر لوکاکو به طرز شگفت آوری در ترکیب تیم جای گرفته است، او ۷ گل در ۷ بازی اول خود به ثمر رسانده، مارکوس راشفورد و آنتونی مارسیال نیز به سرعت در حال پیشرفت هستند و زلاتان نیز در راه پیوستن به ترکیب است، بدین ترتیب مورینیو و گریزمان در پایان فصل شرایط پیچیده ای برای تصمیم گیری خواهند داشت.

 

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

تقویت رقبا هرگز! آنتونی به لندن نمیرود

به گفته ی مدیر برنامه های مارسیال این بازیکن خواهان جدایی از شیاطین سرخ است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *