خانه / بازیکنان / انتقال مروان فلینی به گالاتاسرای به تابستان آینده موکول شد

انتقال مروان فلینی به گالاتاسرای به تابستان آینده موکول شد

این بازیکن ۲۹ ساله پس از انتقالی ۲۷ میلیون پوندی از اورتون در سال ۲۰۱۳ نقش نسبتا کمی در یونایتد ایفا کرده است.

یونایتد فنز – گزارشات رسیده حاکی از آن است که پس از ایجاد توافقات اولویت اصلی او در تابستان آینده گالاتاسرای خواهد بود. البته که تحت مربیگری مورینیو فرصت بیشتری برای او فراهم آمد و در ۱۸ بازی از لیگ برتر در ترکیب اصلی قرار گرفت، ولی وجود این ملی پوش بلژیکی برروی نیمکت حضور نمانیا ماتیچ را نیز در روزهای آغازین سه لیگ بریتانیا محدود خواهد کرد. تنها ۱۰ ماه از قرارداد فلینی در اولدترافورد باقی مانده است و او در پایان این دوره  می تواند بعنوان بازیکن آزاد این باشگاه را ترک کند، و با توجه به اخبار منتشر شده از Turkish-Football توافقات برای انتقال او به گالاتاسرای صورت گرفته است. موضوعی که اورا مشتاق به این امر می کند این است که این جابجایی تضمینی است برای قرار گرفتن او در ترکیب اصلی. ادعای این انتقال ماه گذشته مطرح شد ولی خوزه بسرعت آنرا رد کرد و اینگونه تاکید داشت که شانس گالاتاسرای برای انتقال خود من بیشتر است تا مروان.

مورینیو:

” برای گالاتاسرای آسانتر این است که مرا به آنجا منتقل کنند تا مروان، فراموش کنید، او برای من اهمیت زیادی دارد.”

هرچند بنظر میرسد اصرار گالاتاسرای بر این موضوع سبب شده است آنها امنیت خاطر بیشتری برای گرفتن امضای قرارداد بدست آورند، در حالیکه اخبار رسیده مبنی بر این است فنرباغچه نیز مذاکراتی برای جذب فلینی انجام داده اند. با این تفاوت که آنها درنظر دارند که این قرارداد در ژانویه به ثمر برسد که بدین ترتیب اشتیاق یونایتد باوجود دریافت مقداری نقدینگی بیشتر خواهد بود.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

تابستان پر تکاپوی یونایتد; از دفاع تا حمله

از پیشنهاد شدن بیل به یونایتد توسط یورک تا کولیبالی ۷۰ میلیونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *