پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / انتقال لیندلوف به تابستان موکول شد

انتقال لیندلوف به تابستان موکول شد

منابع پرتغالی از به تاخیر افتادن انجام این انتقال میگویند.

یونایتد فنز- طبق گزارشات رسانه های پرتقالی منچستریونایتد در آخرین لحظات نقل و انتقالات زمستانی سعی در به خدمت گیری لیندلوف داشت. رئیس باشگاه بنفیکا به خاطر انجام برخی کار ها در انگلیس بود ولی به گزارش A Bola و Recoed یک پیشنهاد دیگر برای مدافع ۲۲ ساله ی خود از شیاطین سرخ دریافت کرده است.

نشریه ی A Bola به جزئیات اشاره نکرد ولی Record میگوید که منچستریونایتد قصد پرداخت بند آزادسازی ۳۰ میلیون یورویی لیندلوف را داشت ولی ویرا پیشنهاد آنها را رد کرد. همانطور که همه میدانیم هیچکسی از دریافت مبلغ زیادی پول امتنا نمیکند. و این موضوع است که داستان را عجیب تر میکند.

پس از ماه ها مذاکره با بنفیکا یک اقدام در ساعات پایانی نقل و انتقالات مانند کاری است که وودوارد و مویس در سال ۲۰۱۳ انجام دادند. ولی ژوزه مورینیو پیش از این گفته بود که هیچ خریدی در بازار نقل و انتقالات زمستانی نخواهند داشت و با توجه به اینکه هیچ مدافعی از منچستریونایتد خارج نشد احتمالا او حقیقت را میگفت. و یا اینکه منچستریونایتد قصد داشت قدرت مالی خود را به بنفیکا نشان دهد. شایعات انتقال لیندلوف به منچستریونایتد پایان نخواهد یافت بلکه حالا همه ی آنها تابستان را زمان انجام این انتقال خواهند دانست.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *