دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / انتقال قرضی ساویچ روی میز وودوارد

انتقال قرضی ساویچ روی میز وودوارد

چند منبع ایتالیایی مدعی شده اند که شیاطین سرخ شانس خود را برای انتقال قرضی سرگی میلینکوویچ ساویچ امتحان خواهد کرد.

یونایتد فنز- با نزدیک شدن به اواخر پنجره ی نقل و انتقالات بار دیگر داغ ترین شایعات اوایل تابستان که برای مدتی خبری از آنها نبود، مورد توجه قرار گرفته اند. البته هیچ از این شایعات شاید به اندازه ی انتقال احتمالی ساویچ به انگلیس عجیب و غیرقابل باور نباشد.

پیش از جام جهانی اخبار زیادی درباره ی آینده ی این بازیکن صربستانی منتشر میشد اما در طول تورنومنت و پس از آن وقفه ای در انتشار این اخبار به وجود آمد که بیشتر به دلیل حضور ساویچ در تعطیلات بود.

اما با وجود شکایت مورینیو از عملکرد منچستریونایتد در نقل و انتقالات و اخبار عجیب انتقال پوگبا به بارسلونا، این اجتناب ناپذیر بود که شاهد مطرح شدن دوباره ی نام سرگی به عنوان گزینه ای برای شیاطین سرخ باشیم.

روزنامه ی Il Messaggero مدعی شده است که ستاره ی لاتزیو گزینه ی شیاطین سرخ در صورت جدایی و پیوستن پوگبا به بارسلونا است و مندز به عنوان واسطه میتواند نقش کلیدی در انتقال سرگی به الدترافورد داشته باشد.

با این حال، Il Tempo عقیده ی دیگری دارد که منطقی تر به نظر میرسد چرا که حرفی از پوگبا و انتقالی که بعید به نظر میرسد زده نشده است.

این نشریه معتقد است اوقات تلخی و شکایت های مورینیو میتواند باعث شود سران باشگاه حرکتی جدی انجام دهند و با وجود اینکه مبلغ درخواستی لاتزیو برای ساویچ را یک جا پرداخت نخواهند کرد، امکان انتقال قرضی با بند خرید اجباری را امتحان کنند.

این خبرگزاری معتقد است پیش پرداخت شیاطین سرخ باید حداقل ۳۰ میلیون یورو باشد و باقی آن تابستان آینده پرداخت شود و هزینه ی این انتقال را ۱۰۰ میلیون یورو یا بیشتر میداند.

با وجود این اخبار هنوز خیلی زود است که باور کنیم منچستریونایتد اقدامی برای جذب ساویچ انجام داده است.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

ناامیدی اتلتیک بیلبائو از جذب آندر هررا

باشگاه اسپانیایی حالا از جذب هررا منصرف شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *