دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / انتقال قرضی دارمیان بهترین انتخاب برای طرفین

انتقال قرضی دارمیان بهترین انتخاب برای طرفین

دارمیان به همراه بلیند در صدر لیست خروج باشگاه در تابستان جاری قرار دارند و حالا اینتر به دنبال جذب قرضی این مدافع ایتالیایی است.

یونایتد فنز- روز پنجشنبه نشریه ی Gazzetta dello Sport اشاره ی کوتاهی به وضعیت دارمیان داشت و عنوان کرد که اینتر همچنان به دنبال جذب وی است.

این باشگاه ایتالیایی که تا اینجای کار مبلغ قابل توجهی در بازار نقل و انتقالات برای خرید بازیکنانی چون ناینگولان و ماتینز خرج کرده است، مایل به جذب قرضی یک دفاع کناری با بند خرید دائمی است.

مشکلی که در این روزنامه به آن اشاره شد این است که قرارداد هر دو گزینه ی مد نظر باشگاه اینتر یعنی دارمیان و فلورنزی در سال ۲۰۱۹ به پایان میرسد که باعث شده کار قرار دادن یک بند خرید دائمی در قرارداد آنها بسیار مشکل شود.

با این حال باشگاه ایتالیایی از این موضوع مطلع است که بندی در قرارداد دارمیان با منچستریونایتد وجود دارد که باشگاه در صورت تمایل میتواند آن را فعال کرده و قرارداد دارمیان را برای یک سال تمدید کند.

این خبر خوبی برای هر سه طرف این معامله است که باعث میشود منچستریونایتد تمام یا بیشتر پولی که صرف خرید دارمیان کرد را بازگرداند، دارمیان به آرزوی خود برای بازگشت به ایتالیا برسد و اینتر پرداخت این مبلغ را تا فصل ۲۰۱۹/۲۰ به تعویق بیاندازد و مشکلات فیرپلی مالی گریبان گیر این باشگاه نشود.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

دارمیان: می خواهم از منچستریونایتد جدا شوم؛ آرزویم بازگشت به ایتالیاست

مدافع منچستر از شرایط موجود ناراضیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *