دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / خبر اسلایدی / انتقالی محتمل در ژانویه

انتقالی محتمل در ژانویه

خوزه مورینیو به انتقال مهره ای دیگر از بنفیکا نزدیک شده است، اما این بار صحبت در مورد بازیکن نخواهد بود.

یونایتد فنز – روز سه شنبه با انتشار خبری در نشریه O Jogo بحث در این مورد به میان آمد که رئیس قصد دارد خوزه بوتو، استعدادیاب پرتغالی را در انگلستان به خدمت بگیرد. این منبع خبر از آن می دهد که شانس زیادی وجود دارد که وی در ژانویه به یونایتد بپیوندد.

بوتو در لیسبون همواره مسئولیتی بزرگ بر گردن داشته است، او در سرتاسر اروپا به شناسایی بازیکنان نوپا می پرداخته و آنها را برای حضور در تیم اصلی، به باشگاه برای آماده سازی معرفی می کرده است. در واقع بر هیچ کس پنهان نیست که بنفیکا همواره در کشف استعدادهای جوان زبانزد می باشد، بدین ترتیب اتمام کار بوتو با آنها می تواند تا حدودی گران تمام شود، هم در میدان بازی و هم در مباحث اقتصادی.

ماه گذشته خبر رسید که یکی از استعداد یابان باشگاه به رئال مادرید انتقال یافته و تاکنون تحرکی مبنی بر جایگزینی وی صورت نگرفته است، این طور به نظر می رسد که مربی قصد تجدید قوا خواهد داشت. سیاست بنفیکا نیز چنین رقم خورده که با ایجاد فرصت برای بازیکنان جوان، در پرورش استعدادها موفقیت بیشماری کسب نموده است، در حالی که قطعا بوتو در این زمینه در باشگاه منچستر یونایتد با مشکلات بیشتری روبه رو خواهد بود.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

پیشنهاد اولیه ی اسپورتینگ برای جذب پریرا رد شد

شیاطین سرخ اولین پیشنهاد اسپورتینگ را رد کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *