خانه / بازیکنان / انتقادهای ناعادلانه علیه مهاجم شگفت انگیز یونایتد

انتقادهای ناعادلانه علیه مهاجم شگفت انگیز یونایتد

شروعی درخشان در اولدترافورد، ۱۱ گل در ۱۱ بازی نخست و حالا ۶ بازی بودن گل.

یونایتد فنز – با این که ملی پوش بلژیکی در امر گلزنی کمی ناکام مانده است اما همانند بازی در مقابل هادرزفیلد و تاتنهام با پاس گل دیگر بازیکنان را یاری می دهد. با این حال اغلب ترجیح می دهند او را در هنگام گلزنی تماشا کنند. اما می بایست تا حدودی با این نارضایتی هواداران مخالفت کرد، هرچند اگر اوضاع به همین نحو پیش برود خود او نیز خوب می داند که این موج انتقادات و عدم رضایتمندی افزایش خواهد یافت. با وجود این که فصل قبل در ۶۳ بازی ۲۸ گل به ثمر رسانده است باز هم مردم و رسانه ها مرتبا از او انتقاد می کنند، که البته این مساله ناشی از آن است که او عملکردی به نمایش گذاشته که سطح توقعات را بالا می برد و همه خوب می دانند که توان گذر از این بحران را خواهد داشت.

یکی از کسانی که به شدت با این انتقادها مخالفت می ورزد روبرتو مارتینز، مربی تیم ملی او و مربی سابق او در اورتون می باشد، مارتینز در این باره چنین بیان می کند:

” من واقعا نمی دانم این انتقادات از کجا سر چشمه می گیرد، چیزی که من می دانم انگیزه و تلاش بالای او برای رسیدن به بهترین جایگاه و توانایی او برای دست یافتن به آن با توجه به سن و سال اوست. روملو خارق العاده است، مردم دوست دارند او را به صورت کامل مشاهده کنند اما این غیر ممکن است. البته که هر کسی نظر خود رادارد ولی من به عنوان مربی زمانی از او انتقاد خواهم کرد که در تمرینات او کیفیت و تلاش را پیدا نکنم، اما در حال حاضر کاملا خلاف آن را ثابت کرده است. “

 

منبع: SPORTWITNESS

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

ملاقات مدیربرنامه ی دارمیان و مسئولان یووه در میلان

با تایید مدیر برنامه های دارمیان پروسه ی انتقال وی به یوونتوس در مراحل پایانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *