انتظار می رود یونایتد پیشنهاد خود را برای میلینکوویچ ارسال کند

نیکولا میلنکوویچ همچنان به عنوان اصلی ترین هدف شیاطین سرخ در تابستان نام برده می شود.

یونایتد فنز – تاکنون فصل مناسبی برای تیم اوله گونار سولشر بوده است، حتی اگر آنها در چند هفته گذشته از کورس قهرمانی عقب افتاده باشند. اما پستی که به نظر می رسد منچستر یونایتد نسبت رقیب همشهری خود در آن ضعف دارد، دفاع مرکزی است.

شاگردان پپ گواردیولا علی رغم انجام خریدهای زیادی از جمله جان استونز و ایمریک لاپورته، در تابستان سرمایه گذاری زیادی در این پست انجام دادند.

همچنین ناتان آکه از بورنموث به سیتی آمد، او فقط ۴۶۹ دقیقه در لیگ برتر بازی کرده است، این بازیکن ۲۶ ساله اکنون به دلیل مصدومیت از میادین دور می باشد.

روبن دیاز نیز با مبلغ کلانی از بنفیکا جذب شد و به عنوان یکی از مهمترین بازیکنان گواردیولا شناخته شده است.

منچستر یونایتد نیاز به تقویت قلب خط دفاعی خود دارد و نشریه ی La Nazione و همچنین Fiorentina.it معتقد هستند که نیکولا میلنکوویچ می تواند انتخاب شیاطین سرخ باشد.

انتظار می رود در آینده آینده پیشنهادی از سوی شیاطین سرخ ارائه شود و این مبلغ می تواند نزدیک به ۳۵ الی ۴۰ میلیون یورو باشد که این مدافع ۲۳ ساله ارزش آنرا دارد.

اگر میلنکوویچ قرارداد خود را ( که ژوئن ۲۰۲۲ به پایان می رسد) تمدید نکند، این رقم بیشتر خواهد بود و تا زمانی که تمدید قرارداد به سرعت امضا نشود، احتمال خروج این مدافع در تابستان وجود دارد.

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

یونایتد تنها حاضر به فروش دائمی دالوت

پروسه ی انتقال دالوت به میلان بیش از آن چه تصور می شد طول کشیده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 15 =