سه شنبه , خرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان قرضی / انتظارات بالای والنسیایی ها از پریرا

انتظارات بالای والنسیایی ها از پریرا

بازیکن قرضی منچستریونایتد در اسپانیا نتوانست فرم خوب ابتدای فصل را حفظ کند و اخیرا مورد انتقاد رسانه های حامی باشگاه والنسیا قرار گرفته است.

یونایتد فنز- علی رغم اینکه آندرس پریرا هیچوقت چیزی از علاقه ی خود برای بازگشت به منچستریونایتد در ژانویه نگفته است، شرایط او در والنسیا عالی نیست. این بازیکن در مصاحبه ها به گونه ای صحبت کرده است که انگار در اسپانیا بسیار موفق بوده است، اما خبرگزاری محلی والنسیا انتظارات بیشتری از این بازیکن دارد.

با وجود نزدیک شدن به پایان پنجره ی نقل و انتقالات زمستانی، خبرگزاری Deporte Valenciano امروز تایید کرد که پریرا در این تیم خواهد ماند و به بیان کار هایی پرداخت که انتظار میرود پریرا در ادامه ی فصل برای والنسیا انجام دهد.

آنها مدعی هستند که او باید اعتماد به نفس زیادی داشته باشد و دوباره به یک بازیکن کلیدی تبدیل شود، انتهای فصل زمانی است که او واقعا باید ارزش های خود را به عنوان یک خرید موفق نشان دهد. این خبرگزاری میگوید بازیکنی با کیفیت او باید عملکرد بهتری داشته باشد و انتظارات باید از او بالا باشد.

آمار پریرا نیز در والنسیا چنگی به دل نمیزند و به همین دلیل این انتقال قرضی چیزی نبود که دو طرف و همچنین خود بازیکن انتظار آن را داشتند.

علی رغم اشاره ی مکرر او به عشقش به والنسیا و مخالفت با مورینیو، به نظر میرسد او برای رد کردن پیشنهاد بازگشت به منچستریونایتد در یاد هواداران والنسیا باقی نخواهد ماند، مگر اینکه کار های بزرگی در زمین بازی انجام دهد. او باید پیشرفت کند و نمایندگان شیاطین سرخ نیز قطعا او را زیر نظر دارند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

استیو بروس: توانزبه آینده ی درخشانی در منچستریونایتد دارد

سرمربی تیم استون ویلا پس از جذب توانزبه صورت قرضی به تحسین از او پرداخته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *