دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / امکان انتقال کسپر اشمایکل به اولترافورد
LEICESTER, ENGLAND - AUGUST 27: Kasper Schmeichel of Leicester City in action during the Premier League match between Leicester City and Swansea City at The King Power Stadium on August 27, 2016 in Leicester, England. (Photo by Michael Regan/Getty Images)

امکان انتقال کسپر اشمایکل به اولترافورد

در صورت پیوستن لور کالینیک به لستر , کسپر اشمایکل میتواند به منچستر منتقل شود…

یونایتد فنز – به گزارش SUN ، در صورت جدایی دخیا ، یونایتد ممکن است از بین گزینه هایش برای جایگزینی او ، دروازه بان لستر را بخدمت گیرد.

 
اشمایکل این تابستان بشدت مورد علاقه منچستر میباشد و گزینه محتمل مورینیو در صورت جدایی احتمالی داوید دخیا است.
رئال مادرید بعد از اینکه در سال ۲۰۱۵ بدلیل مشکل ارسال مدارک از جذب دخیا ناتوان ماند , ظاهرا تصمیم گرفته که این ملی پوش اسپانیایی را بالاخره بخدمت گیرد.
گفته میشود منچستر یونایتد بشدت مصر است که دخیا برای فروش نیست، اما اگر یونایتد موفق به جذب موراتا شود این میتواند راه را برای رفتن شماره یک اسپانیا به لالیگا باز کند. در صورتی که کالینیک به لسترسیتی بپیوندد و دخیا اولترافورد را به قصد رئال مادرید ترک کند , منچستر یونایتد میتواند کسپر اشمایکل را بخدمت گیرد.

 

گفته میشود در صورتی که روباه ها کالینیک دروازبان گنت را بخدمت گیرد منچستر میتواند ملی پوش دانمارکی را به اولترافورد منتقل کند.
لستر ظاهرا ۱۸ میلیون یورو برای دروازبان ۶ فیت و ۷ اینچی پیشنهاد کرده اما باشگاه بلژیکی گفته است که قیمت مورد انتظار آنها ۲۰ میلیون یورو میباشد.
سان میگوید ۲۲ میلیون یورو برای دست یافتن به یک توافق کافی خواهد بود و در صورتی که این اتفاق بیافتد اشمایکل میتواند قدم در راه پدرش بگذارد.

 

اسطوره دانمارکی ماه گذشته گفته بود اتفاقی رویایی خواهد بود اگر پسرش به شیاطین سرخ بپیوندد.
او گفت :

به نظر من، اگر تبعیض قائل نشوم و پدرانه نگاه نکنم ، او به همه ثابت کرده که میتواند در بالاترین سطح بازی کند.

وی افزود :

در وحله اول بسیار مبهم بود که آیا او میتواند در لیگ برتر توپ بزند یا نه و این در حالی است که او ثابت کرد بحد کافی خوب بود و بنظر من در قهرمانی سال گذشته او واقعا کارش عالی بود.

در آخر گفت :

چیزی که در نظر من هست این است که اگر باشگاه دنبال یک دروازبان خوب است، کسپر بازیکنی است که آنها میتوانند به او اطمینان کنند.

درباره ی نوید بابایی

نوید بابایی
نوید بابایی هستم ، از وقتی یادم میاد منچستری بودم

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: من ونگر را به عنوان یک رقیب بزرگ به یاد خواهم داشت

مورینیو از آینده کاری اش میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *