خانه / نقل و انتقالات / امطمینان خوزه از خرید دفاع چپ بارسلونا

امطمینان خوزه از خرید دفاع چپ بارسلونا

خوزه مورینیو مطمئن است که در تابستان بعدی جوردی آلبا را به خدمت خواهد گرفت. 

یونایتد فنز- مدافع اسپانیایی فصل قبل و در زمان مربی گری لوئیز انریکه نیز به منچستریونایتد لینک شده بود اما علیرغم تمام تلاش ها در نهایت آلبا در تیم بارسلونا باقی ماند. مشکل دفاع سمت چپ منچستریونایتد به خوبی قابل مشاهده است و مورینیو اولویتش ترمیم این ناحیه است .

با وجود حمایت هواداران از لوک شاو، او همچنان در تیم مورینیو جایی ندارد و در دیدارهایی که مورینیو به او فرصت بازی داده است مدافع جوان منچستر بازی خوبی از خود ارائه نداده و نتوانسته خودش را اثبات کند .

مورینیو در دفاع چپ بیشتر از اشلی یانگ و دلی بلیند استفاده میکند که پست غیرتخصصی این دو بازیکن است .

Don Ballon ادعا میکند که یونایتد در حال حاضر در حال پری و جو برای اطمینان یافتن از خرید آلبا است. و لوکاس دینیه سران بارسلونا را بسیار تحت تاثیر قرار داده است و مورینیو نیز احساس میکند که زمان مناسبی برای اقدام برای جذب آلبا است.

مورینیوی ۵۴ ساله از سران منچستریونایتد در مورد اقدامات این تیم برای جذب دفاع چپ اسپانیایی بارسلونا با آنها صحبت هایی داشته است.

بارسلونا همچنین میتواند دفاع چپ جوان لورکوزن، وندل را به خدمت بگیرد. گفته میشود که استعدادیابان غول های لالیگا بازی های لورکوزن را از نزدیک مشاهده کرده و بازی وندل را زیر نظر داشتند و همین موضوع به شایعات انتقال آلبا به لیگ برتر دامن زد.

درباره ی امیر محمد جمالی

امیر محمد جمالی
سلام ، من امیرمحمد جمالی هستم. دو سال نویسنده وبلاگ های بازی رایانه بودم ، دو ساله که تو حیطه ورزشی فعالیت میکنم. من به مجموعه یونایتد فنز اومدم تا به شما هواداران منچستریونایتد خدمت کنم... با تشکر

جعبه "همچنین ببینید"

منساه در میان گزینه های والنسیا

فوسو منساه هلندی که پس از پایان قرارداد قرضی با کریستال پالاس به منچستریونایتد بازگشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *