چهارشنبه , اسفند ۲ ۱۳۹۶
خانه / هیچکدام / آمار نا امید کننده پوگبا در منچستر

آمار نا امید کننده پوگبا در منچستر

منچستر با داشتن تنها ۳۵% مالکیت توپ امار بدی از خود نشان داد.

یونایتدفنز-اما وقتی اوضاع نگران کننده تر میشود که پوگبا گران قیمت ترین بازیکن جهان تنها۳۸ پاس صحیح داد .
این تعداد بسیار پاین تر از میانگین تعداد پاس های فصل جاری او یعنی ۶۶ پاس بود .
لوریس کاریوس ,جوئل ماتیپ ,دجان لورن ,جیمز میلنر,فیلیپ کوتینیو,امره جان,جردن هندرسون ,روبرتو فیرمینو,مروان فلینی,آندر هررا واضح است پوگبا از دروازه بان لیورپول هم لمس توپ بیشتری نسبت به پوگبا داشتند. میزان پاس اشتباه او ۷۱٫۱ % بود تنها فرمینیو و بلیند آمار بدتری نسبت او داشتند.

او تنها ۶۶ لمس توپ در آنفیلد داشت اوضاع وقتی وخیم میشود که بدانیم جیمز میلنر ۷۴ لمس توپ داشت . پوگبا تنها در ۴۶%از دوئل های خود پیروز شده . میزان متوسط توپ در چهار چوب پوگبا ۰٫۷ شوت در هر بازی بود .  پوگبا که در بازی با لیورپول یک شانس گل زنی ایجاد کرد نهم زلاتان از دست داد امار ۱٫۷ پاس کلیدی در هر بازی از خود نشان داد اما امار وینالدوم ۲ پاس کلیدی بود بهتر از پوگبا.

پوگبا در حصار لیورپول بود جایی که در این حصار تنها یک پاس ان هم افساید داد. مدافعان کناری لیورپول او را از کار انداخته بود بی دلیل نیست، آقای خاص در مورد او گفت :

“من انتظار بیشتری از او دارم .”

 

تبلیغات

درباره ی عباس جنت نژاد

عباس جنت نژاد
سید عباس جنت نژاد از نه سالگی طرفدار منچستر بهار 94 با انیستاگرام منچستر پرشین شروع کردم دو ماه بعد ادمین اینستاگرام یونایتد فنز شدم . و سر انجام از شهریور 94 درخدمت شما در سایت یونایتد فنز هستم.

جعبه "همچنین ببینید"

ماتا: مونیخ همیشه در یادمان خواهد ماند

ماتا درباره حادثه مونیخ توضیحاتی را ارائه داد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *