پنج شنبه , خرداد ۳ ۱۳۹۷
خانه / مسابقات / دوستانه / دوستانه: ال ای گلکسی ۲ – ۵ یونایتد؛ استارت فصل با برد پرگل

دوستانه: ال ای گلکسی ۲ – ۵ یونایتد؛ استارت فصل با برد پرگل

یونایتد در اولین بازی دوستانه خود در تور آمریکا موفق شد ال ای گلکسی را شکست دهد.

یونایتد فنز– ژوزه مورینیو در این دیدار دو ترکیب متفاوت را در دو نیمه مورد آزمایش قرار داد. یونایتد از همان ابتدا بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۲ روی اشتباه مدافع حریف و پاس لینگارد، مارکوس راشفورد در موقعیت تک به تک اولین گل یونایتد را به ثمر رساند.

در دقیقه ۲۰ بار دیگر مارکوس راشفورد روی پاس عمقی خوان ماتا بازهم موفق شد دروازه ال ای گلکسی را باز کند تا حساب کار دو بر صفر شود. یونایتد در ادامه نیز حاکم میدان بود و تنها ۴ دقیقه بعد روی پاس کات بک لینگارد فلینی موفق شد گل سوم یونایتد را به ثمر برساند تا این تیم شروع طوفانی داشته باشد.

یونایتد در ادامه نیمه اول موقعیت هایی داشت که راشفورد و ماتا موفق به گل کردن آنها نشدند و حریف یونایتد هیچ موقعیتی وی دروازه دخیا ایجاد نکرد تا بازی با نتیجه سه بر صفر در نیمه اول به اتمام برسد.

نیمه دوم یونایتد با ترکیب متفاوتی پا به میدان گذاشت و برای اولین بار از لیندلوف و لوکاکو رونمایی شد. همچنین جوئل پریرا و آندرس پریرا در ترکیب حضور داشتند. لوکاکو در همان ابتدای حضورش میتوانست به گل برسد که در موقعیت تک به تک ضربه او را دروازبان حریف گرفت. در ادامه مارسیال نیز فرصت های خوبی از دست داد تا اینکه سرانجام در دقیقه ۶۶ روی پاس مارسیال، هنریک میختاریان دروازه این تیم را باز کرد.

تنها پنج دقیقه بعد روی پاس عمقی عالی پوگبا منساح صاحب توپ شد و پاس کات بک عالی او را مارسیال تبدیل به گل پنجم یونایتد کرد.

در این نیمه ال ای گلکسی بهتر از نیمه اول بازی کرد و در دقیقه ۷۹ روی حرکت عمقی دوسانتوس موفق شد گل اول این تیم را به ثمر برساند. در ادامه بازهم در دقیقه ۸۷ این مهاجم روی ضربه کرنر توانست گل دوم تیمش را به ثمر برساند و بازی با نتیجه پنج بر دو به سود یونایتد به اتمام رسید.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

لیگ جزیره: وستهام ۰ – ۰ یونایتد؛ نایب قهرمانی شیاطین سرخ قطعی شد

شیاطین سرخ با تساوی مقابل شاگردان مویس نایب قهرمان لیگ جزیره شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *