پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / الفی میسون: منچستر یونایتد به راحتی می تواند عنوان قهرمانی را کسب کند

الفی میسون: منچستر یونایتد به راحتی می تواند عنوان قهرمانی را کسب کند

شیاطین سرخ پس از ۵ سال قصد دارند به جایگاه تیم سر الکس بازگردند.

یونایتد فنز – الفی میسون مدافع محبوب سوانسی عقیده دارد که یونایتد می تواند براحتی بعنوان قهرمانی برسد و اینطور بنظر می آید که آنها در این فصل عزم خود را جزم کرده اند، با توجه به خریدهایی که این تابستان صورت گرفت و ورود روملو لوکاکو، ویکتور لیندلوف و نمانیا ماتیچ حالا این انتظار می رود که بتوانند بالاترین عنوان ملی را کسب کنند و همانطور که شاهد هستیم پس از در هم کوبیدن وستهام، سوانسی و لسترسیتی توجهات زیادی را به خود جلب نمودند. او باور دارد که خوزه مورینیو به آسانی می تواند به این پیروزی دست یابد و وقتی از او پرسیده شد چه چیز به آنها این توان را می دهد پاسخ داد:

” کیفیتی که ارائه می دهند. تمام بازیکنان، خصوصا یازده نفر ترکیب اصلی و نیز انصافا نیمکت هولناکی دارند. آنها بازیکنانی دارند که نتیجه را برای شما کسب می کنند، پیروزی را به چنگ می آورند، آنها ویرانگر هستند. من به شخصه اطمینان دارم که آنها عنوان لیگ برتر را بدست خواهند آورد. اگر بتوانند به همین صورت ادامه دهند حتی می توان گفت دستاورد راحتی برایشان خواهد بود.”

او عقیده دارد شواهد گواه آن است که لوکاکو، ماتیچ و لیندلوف خریدهای مفیدی بوده است و در پاسخ به اسکای اسپورتس چنین می گوید:

” گاهی شما نیاز دارید که حریف خود را شکست دهید، ولی او نه تنها این کار را انحام می دهد بلکه رد پای عمیقی نیز از خود بجای می گذارد.  او بخوبی خود را ثابت کرده است و بازیکنان نیز کاملا به نحوه ی بازی و انتظارات او تسلط یافته اند. آنها دوست دارند در ترکیب اصلی قرار بگیرند و خوب به این موضوع واقفند که اگر نمایش خوبی نداشته باشند و فرصت های خود را هدر دهند او سراغ بهترین انتخاب می رود و همین باعث تلاش بیشتر آنها می شود.”

 

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

یحیی توره: پوگبا یکی از آن بازیکنانی است که دوست دارم کنار او بازی کنم

کریک و یحیی توره از پوگبا سخن میگویند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *