خانه / هیچکدام / اقای منطقی: کسب مقام چهارم هدف اصلی یونایتد در این فصل است

اقای منطقی: کسب مقام چهارم هدف اصلی یونایتد در این فصل است

مورینیو معتقد است هدف اصلی منچستریونایتد برای این فصل، کسب سهمیه چمپیونزلیگ است و بس…

یونایتدفنز – مورینیو معتقد است زمانی که به منچستر امده بود، باشگاه اهدافی بزرگ در سر داشته اما به مرور زمان به این باور رسیده است که به این زودی نمیتوان به ادهداف عالی دست پیدا کرد. این در حالی است که زمانی که مورینیو به منچستر امده بود و برای اولین بار به لگوی منچستریونایتد حک شده بر روی سینه اش پای دوربین ها نشست، همانند شخصی صحبت کرد که فقط برای پیروزی متولد شده است، نه چیزی بیشتر و نه کمتر.

او طی مصاحبه ای در ماه جولای گفت:

فکر میکنم بهتر است با خودمان صادق و منطقی باشیم و بیشتر بر روی سه سال گذشته باشگاه فکر کنیم و این موضوع که ما در چمپیونزلیگ حضور نداریم. فکر میکنم منطقی باشیم اگر بخواهیم لیگ را بین چهار تیم اول به اتمام برسانیم و در لیگ اروپا عملکرد قابل قبولی از خود نشان دهیم.

مورینیو به همین حد بسنده نکرد و اینگونه به صحبت های خود ادامه داد:

من هیچوقت نمیتوانم به کم راضی باشم و بدون موفقیت کار کنم، میتوانم اینطور بگویم که تنها دستاورد منچستر در سه سال اخیر یک جام حذفی و یک مقام چهارمی بوده است اما دوست ندارم همچین جبهه ای بگیرم. منچستر یونایتد باشگاهی فراتر از این حرفاست و ما باید ان را به جایگاه اصلیش برگردانیم. نمیخواهم به هدف بازیکنانم کسب مقام چهارمی لیگ باشد.

سال ها به خودنمایی های مورینیو و تعریف های وی ا خودش و قابلیت هایش عادت داشتیم اما به نظر میرسد او حالا کمی منطقی تر شده و و طی چهار ماه گدشته  انتظارات وی و اهدافش کمتر و کمتر شده اند.

mourinho-vs-wenger_1r9sgsmolbq9d1gzj4l7wj90c1-1

او به یک باره نسبت به رکوزد خودش مقابل ونگر حالت تدافعی گرفته و از رسانه ها خواسته تنها به منچستر و شخص او احترام بیشتری قائل باشند چرا ونگر ۱۳ سال است بدون هیچ گونه دستاوردی مانده اما اخرین حام او تنها ۱۸ ماه پیش بوده. روز قبل از بازی منچستر مقابل ارسنال که به تساوی ۱-۱ ختم شد او از هواداران خواست به برنامه بلند مدت سه سال وی در منچستر ایمان داشته باشند به جای اینکه ا را با عملکردش در سال اول قضاوت کنند.  البته این اظهار نظر خیلی خوشبینانه تر از هدف چهارمی وی در لیگ برتر بود اما باز بسیار با گفته های امیدوار کننده وی در تابستان تفاوت های بسیار داشت.

درباره ی فرشید دیناری

فرشید هستم، فرشید دیناری. از زمانی که فوتبال رو شناختم عاشق زلاتان شدم و هستم و به هر تیمی که رفته به عشقش دنبالش رفتم. سابقه فعالیت تو فن پیج پاری سن ژرمن دارم ولی از وقتی زلاتان به برگترین باشگاه دنیا اومد جدی تر از همیشه دارم فعالیت میکنم. به امید قهرمانی خدا و تیمش

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *