خانه / هیچکدام / افشای بزرگ مورینیو در مورد انتقال زلاتان

افشای بزرگ مورینیو در مورد انتقال زلاتان

مورینیو در مورد انتقال زلاتان توضیحاتی را ارائه داد

یونایتدفنز-ژوزه مورینیو فاش کرد که چه کسانی از انتقال زلاتان به یونایتد سود کردند.

انتقال زلاتان ابراهیموویچ به منچستر یونایتد باعث سود تمام تیم ها در فرانسه شده بجز پاریسن ژرمن.

مورینیو تاثیر مهاجمش را از تابستان تاکنون ستوده است:

زلاتان ابراهیموویچ قراردادش را با پاریسن ژرمن در تابستان گذشته تمام کرد و بعد از حواشی زیاد پیرامون مقصد بعدی اش ، مهاجم ۳۵ ساله سرانجام لیگ برتر را انتخاب کرد.
در منچستر یونایتد مرد سوئدی با تجربه هیچ نشانه ای از پسرفت نشان نداد و فرم فوق العاده اش در پی اس جی را که او را بهترین مهاجم هدف لیگ فرانسه کرده بود را به لیگ برتر آورد.

photo_2016-12-24_21-27-24

زلاتان ابراهیموویچ در ۱۸۳ بازی که با پیراهن پی اس جی در تمامی رقابتها پا به میدان گذاشته است توانسته است آمار ۱۵۶ گل و ۶۱ پاس گل را از خود بر جای بگذارد همچنین میانگین امتیازی تیم پی اس جی در زمان حضور او ۲٫۴۳ امتیاز بوده است همچنین زلاتان در مدت حضورش در پی اس جی ۲۶ کارت زرد و ۳ کارت قرمز دریافت کرده است و به طور کلی ۱۵۰۹۰ دقیقه برای پاریسن ژرمن به میدان رفته است.

او همچنین افزود:

در هر صورت، از زمان ترک کردن پی اس جی به صورت بازیکن آزاد، تیم اونای امری در حال تلاش برای رقابت با شرایط موجود است و در رده سوم جدول قرار دارد.
این کار(خروج زلاتان از فرانسه) باعث باز تر شدن رقابت قهرمانی در فرانسه شده و مورینیو بیان کرد که خروج ابراهیموویچ را میتوان تنها نقطه ای روشن برای فرانسه دانست.

ژوزه مورینیو در مصاحبه با اس اف آر اسپورت گفت:

“اول از همه من فکر می کردم مردم در فرانسه باید خوشحال باشند که او آنجا را ترک کرده چون حالا شما یک لیگ دارید. با وجود او لیگی نداشتید. در حضور او قهرمان پاریس و پاریس و پاریس بود.

آنها لیگ، جام حذفی، جام اتحادیه، سوپر کاپ، همه و همه را بردند و حالا شما یک لیگ (رقابتی) دارید.
حالا شما لیگی دارید که‌ من آنرا نگاه می کنم و به آن علاقه دارم.
در نیس ماریو بالوتلی، در موناکو دوست من لئوناردو یاردیم در مقابل پی اس جی اند.حالا من لیگ فرانسه را تماشا می کنم و بنابراین شما باید از او بخاطر رفتنش تشکر کنید.

مورینیو درباره فرم فوق العاده زلاتان در یونایتد افزود:

او بسیار عالی عمل کرده است.این تنها درباره گل هایی که به ثمر رسانده نیست بلکه درباره انگیزه بالایی است که او به تمرینات می آورد.
به نظر من ، همیشه این موضوع را میگویم که من او را وقتی ۲۵،۲۶ و یا شاید ۲۷ ساله بود در اختیار داشتم. حالا و در انتهای دوران بازیگری اش نیز او را دارم و من این بازیکن را ترجیح می دهم.”
ابراهیموویج علی رقم سن و سالش به ندرت در الدترافورد استراحت داشته و انتظار می رود که مرد هدف باز هم در روز باکسینگ دی مقابل ساندرلند بازی را از ابتدا شروع کند.

این بازیکن ۳۵ ساله در کشورش بسیار مورد احترام و تحسین قرار گرفته است. او پس از بازی های یورو ۲۰۱۶ از تیم ملی خداحافطی کرد
او در۱۱۶ بازی ملی ۶۲ گل به ثمر رسانده است

 

مترجم: محمد رضا بحرالعلومی

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *