سه شنبه , خرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / افزایش آتش جنگ در لیگ برتر

افزایش آتش جنگ در لیگ برتر

باشگاه های تراز اول انگلستان تقاضا دارند تا رؤسای لیگ در جهت سختگیری بر سوپر ایجنت ها چاره ای بیاندیشند.

یونایتد فنز – مینو رایولا سال گذشته در پروسه انتقال پاول پوگبا به منچستر یونایتد مبلغ نجومی ۴۱ میلیون پوند را به جیب زد. افزایش انفجاری قیمت ها و کمیسیون های ارائه شده توسط ایجنت های بازیکنان زنگ خطر را در گوش مسئولین لیگ برتر به صدا درآورد و در حال حاضر باشگاه ها بر آنند که از طریق رؤسای لیگ بیشتر بر نقش واسطه ها بر روند نقل و انتقالات نظارت داشته باشند.

پس از آن که مینو رایولا چنین درآمد هنگفتی را از طریق انتقال یک بازیکن به دست آورد، تجسس در این رابطه به فیفا کشیده شد که از آن پس فعالیت ایجنت ها دقیقتر بررسی می شود. در تابستان سال گذشته و در ادامه آن در پنجره ژانویه در مجموع مبلغ ۱۷۴/۲ میلیون پوند فقط بابت ایجنت ها هزینه شده است.

این ماه نیز در پیرامون انتقال سانچز به منچستر یونایتد، ایجنت او فرناندو فلیچویچ کارمزدی در حدود ۱۵ میلیون پوند دریافت خواهد نمود. اخبار حاکی از آن است که مسئولین لیگ برتر تصمیم دارند قانونی وضع نمایند تا در هر نقل و انتقال تنها ۳ درصد از مبلغ قرارداد به ایجنت ها تعلق گیرد. یکی از منابع در سازمان لیگ چنین توضیح می دهد:

” باشگاه ها از هزینه ایجنت ها و کنترل آنها بر بازیکنان به ستوه آمده اند. “

 

منبع: The Sun

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

تقویت رقبا هرگز! آنتونی به لندن نمیرود

به گفته ی مدیر برنامه های مارسیال این بازیکن خواهان جدایی از شیاطین سرخ است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *