خانه / هیچکدام / اعتماد مورینیو به جوئل پریه را، عامل اصلی ماندن این گلر جوان در اولدترافورد

اعتماد مورینیو به جوئل پریه را، عامل اصلی ماندن این گلر جوان در اولدترافورد

منچستر یونایتد به هر پیشنهادی که برای این دروازه بان آینده دار برسد، واکنش منفی نشان خواهد داد.

 

یونایتد فنز- به نظر میرسد باشگاه منچستریونایتد، خیلی سریع به علاقه باشگاه بنفیکا مبنی بر جذب جوئل پریه را، واکنش نشان داده است. طبق گزارشات منتشر شده از رسانه های پرتغالی در ماه های اخیر، این باشگاه شهر لیسبون، برای به خدمت گرفتن پریه را، ابراز علاقه کرده است. با این حال، طبق ادعای O Jogo، یونایتد نه تنها هیچ علاقه ای به فروش این دروازه بان آینده دار ندارد، بلکه به وی پیشنهاد تمدید قرارداد هم داده است.

طبق ادعای O Jogo، پریه را فقط تا تابستان سال آینده با شیاطین سرخ قرارداد دارد، با این وجود، سایت های متعددی از جمله ترانسفر مارکت، مدعی شده اند که قرارداد این دروازه بان پرتغالی تا سال ۲۰۲۰ می باشد. طبق گزارشات رسیده به Sport Witness از منابع مختلف، قرارداد پریه را در سال ۲۰۱۸ منقضی می شود، بدین ترتیب جای تعجب ندارد که باشگاه به شدت به دنبال تمدید قرارداد این دروازه بان می باشد.

با وجود اینکه پریه را تنها یک بازی بطور رسمی تحت هدایت مورینیو داشته، ولی درخواست مورینیو بابت بازگرداندن این دروازه بان از بلننزس، که بطور قرضی در آن تیم بازی می کرد، نشان از قدردانی این مربی دارد و بیانگر این نکته است که سرمربی منچستر یونایتد، اهدافی برای این دروازه بان جوان و آینده دار در سر دارد. مورینیو در آخرین اظهارنظر خود نسبت به پریه را گفته است که وی بهترین دروازه بان پرتغال، در نسل آینده بازیکنان این کشور خواهد بود.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *