پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / اصرار مورینیو بر پیگیری انتقال بونوچی

اصرار مورینیو بر پیگیری انتقال بونوچی

در هفته های اخیر رسانه های ایتالیایی به دفعات از ارتباط منچستر یونایتد با مدافعین تراز اول سری آ صحبت به میان آورده اند که در صدر آن نام لئوناردو بونوچی به چشم می خورد.

یونایتد فنز – انتقال او از یوونتوس به آ ث میلان در تابستان گذشته تاثیر به سزایی در فصل پر فراز و نشیب این باشگاه داشت. هر چند آن ها به اهداف عالی خود دست نیافتند اما بونوچی ارزش خود را به نمایش گذاشت و مسئولین سعی خواهند داشت که او را در ترکیب حفظ نمایند. با وجود جرایم نقدی و ممنوعیت نقل انتقالاتی بر اساس قوانین فر پلی مالی فیفا، در صورتی که باشگاهی با پیشنهادی معقول پا پیش گذارد، رسیدن به این هدف را برای میلانی ها مشکل خواهد نمود. شواهد حاکی از آن است که مبلغی در حدود ۴۰ میلیون یورو می تواند کارساز باشد.

در این بین منچستر یونایتد از هفته گذشته اقدام به جذب این بازیکن نموده است و مورینیو در نظر دارد قبل از آن که درگیر رقابت اقتصادی با دیگر رقبا گردد این انتقال را عملی سازد. نشریه Tuttosport روز چهارشنبه چنین عنوان نمود که این باشگاه لیگ برتری در کنار پی اس جی به این بازیکن علاقه نشان داده اند و آقای خاص بر آن است تا قبل از آن که دیر شود کار را یکسره نماید. از طرفی نیز شنیده ها حکایت از آن دارند که پیشنهادی ۳۲ میلیون یورویی می تواند رضایت میلان را جلب سازد.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

بیلد: منچستریونایتد همچنان علاقه مند به جذب آرتورو ویدال

روزنامه ی آلمانی از علاقه ی منچستر به ویدال خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *