دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / اشکرینیار: هرگز به جدایی فکر نکرده ام

اشکرینیار: هرگز به جدایی فکر نکرده ام

اشکرینیار که یکی از اهداف منچستریونایتد در اوایل تابستان به شمار میرفت در مصاحبه ای گفت که برنامه ای برای ترک اینتر ندارد.

یونایتد فنز- میلان اشکرینیار در تمام ۳۸ بازی اینتر در فصل گذشته ی سری آ در ترکیب اصلی قرار داشت و عملکرد او باعث جلب توجه باشگاه های بزرگ اروپا شد.

در ماه ژوئن Gazzetta dello Sport مدعی شد که منچستریونایتد، منچسترسیتی و بارسلونا برای جذب اشکرینیار در تابستان تلاش کرده اند. و در ادامه ی ماه نشریه ی مذکور خبری مبنی بر رد شدن پیشنهاد ۶۵ میلیون یورویی شیاطین سرخ توسط اینتر منتشر کرد.

پس از آن این ادعا مطرح شد که تنها یک پیشنهاد بسیار بزرگ میتواند اینتر را متقاعد به فروش این مدافع اسلواکیایی کند. این بازیکن ۲۳ ساله مصاحبه ای طولانی با Gazzetta dello Sport داشت و یکی از سال ها درباره ی علاقه ی منچستریونایتد به جذب او بود.

اشکرینیار گفت از اینکه منچستریونایتد به جذب او علاقه مند هستند خوشحال است اما مدعی شد که هرگز درباره ی ترک باشگاهی فعلی اش فکر نکرده است. او در مورد منچستریونایتد گفت:

این خوب است که در روزنامه ها بخوانید یا بشنوید که بازی شما مورد توجه تیم های بزرگ قرار گرفته است. اما هرگز به ترک اینتر فکر نکرده ام.
من همیشه گفته ام که اینتر تصمیم نهایی را میگیرد و من مشکلی ندارم.

اینتر در حال برنامه ریزی برای تمدید قرارداد اشکرینیار است اما خود بازیکن میگوید که هنوز توافقی برای قرارداد جدید حاصل نشده است.

توافق هنوز انجام نشده است، مدیر برنامه های من در حال مذاکره با باشگاه است و خواهیم دید که چه اتفاقی رخ میدهد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مورینیو پیش از دیدار مقابل برایتون/ رابطه خوب پوگبا و آقای سرمربی

ژوزه مورینیو یش از دیدار یکشنبه‌شب در ورزشگاه آمکس مقابل برایتون کنفرانس خبری خود را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *