خانه / نقل و انتقالات / اشتیاق گریزمان برای پیوستن به یونایتد؛ فرصت هنوز وجود دارد

اشتیاق گریزمان برای پیوستن به یونایتد؛ فرصت هنوز وجود دارد

آنتوان گریزمان پس از پیروزی منچستر یونایتد در فینال لیگ اورپا مقابل آژاکس تبدیل به هدف اصلی این باشگاه در تابستان شد.

یونایتد فنز – محرومیت اتلتیکو مادرید از نقل و انتقالات تابستانی باعث شد تا این ملی پوش فرانسوی در این باشگاه باقی بماند. با وجود تصمیم او برای تمدید قرارداد با سیمئونه و کاهش رقم فسخ به ۹۱ میلیون پوند، بنا به گفته ی منچستر ایونینگ نیوز هنوز در افکار او اشتیاقی برای پیوستن به لیگ برتر وجود دارد.

یونایتد پس اطلاع از تصمیم گریزمان برای ماندن در اسپانیا سریعا ۷۵ میلیون پوند بابت قرارداد لوکاکو پرداخت نمود و همچنین خیال خود را بابت ماندن زلاتان تا ۱۲ ماه آینده راحت کرد. ولی این خبرگزاری مدعیست که گریزمان باوجود تمدید قرارداد خود باز هم نگاهی به پنجره ی ژانویه خواهد داشت. هرچند یونایتد با وجود عملکرد درخشان مارسیال و راشفورد در شروع فصل ذخیره ی خوبی برای سپاه خود فراهم نموده است ولی احتمال این انتقال تا شروع سال جدید یا ۱۲ ماه آینده غیر قابل پیش بینیست. همانطور که مطلع هستید برادر آنتوان از طرفداران پر و پا قرص شیاطین سرخ است و مرتبا در حال خبر رسانی در مورد انتقال او به این باشگاه می باشد این در حالیست که خروج احتمالی ابراهیموویچ در تابستان آینده راه را برای او هموار خواهد ساخت.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

تابستان پر تکاپوی یونایتد; از دفاع تا حمله

از پیشنهاد شدن بیل به یونایتد توسط یورک تا کولیبالی ۷۰ میلیونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *