پنج شنبه , شهریور ۲ ۱۳۹۶
خانه / خبر اسلایدی / اسپالتی: به صحبت های پرسیچ گوش خواهم داد/ میخواهم او را در اینتر ببینم
SAN SIRO, MILAN, ITALY - 2017/05/28: Ivan Perisic of Inter competes for the ball with Silvan Widmer of Udinese during Serie A football, Inter Milan versus Udinese; Inter wins last match of Serie A for 5-2 against Udinese. (Photo by Gaetano Piazzolla/Pacific Press/LightRocket via Getty Images)

اسپالتی: به صحبت های پرسیچ گوش خواهم داد/ میخواهم او را در اینتر ببینم

لوسیانو اسپالتی در مورد وضعیت پرسیچ مصاحبه ای را انجام داده است.

یونایتد فنز – ایوان پرسیچ گفته میشود با منچستریونایتد به توافق رسیده است. اما باشگاه اینتر همچنان مانع خروج وی میشود. او روز گذشته با فالو کردن پیج اینستاگرام لوکاکو و لایک کردن پست های وی راجب انتقالش به منچستریونایتد به شایعه ی پیوستنش به منچستریونایتد قوت بخشید.

اسپالتی بعد از پیروزی اینتر در یک بازی تدارکاتی در مورد وضعیت وینگر کرواتش گفت:

” من با همه به طور صریح سخن میگویم و برای آنان که گیج شده اند کلمات متفاوتی خواهم داشت. من به او گوش خواهم داد ، هیچ شکی ندارم. روی او حساب کرده ام ولی ما باید از خواسته های پرسیچ آگاه شویم. برای من خوشایند نخواهد بود که از او جملاتی مانند : “میخواهم بروم” و… بشنوم ، به هر حال خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. “

اینتر دو پیشنهاد منچستریونایتد برای جذب پرسیچ را رد کرده و ارزش وی را ۴۸٫۲ میلیون پوند تلقی میکند. اسپالتی در ادامه گفت:

” شما به صحبت راجع به پریسیچ و علاقه او به رفتن ادامه میدهید ، اما اول از همه من احتیاج دارم که به سخنان خود او گوش کنم و سپس تصمیم بگیرم که چه کاری را انجام دهم. در هر صورت ، من این را میگویم : ما اینتر هستیم و میتوانیم تصمیماتی را اتخاذ کنیم که با تصمیمات بازیکن مقابله کنند. امیدوارم که او را در تیم ببینم ، من روی او حساب کرده ام و روی این کار خوشبینم. “

اسپالتی در این تابستان به عنوان سرمربی افعی ها منصوب شد و امیدوار است بتواند این تیم را به رده های بالای سری آ برگرداند.

ترجمه از: یاسین حسام

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا 😍

جعبه "همچنین ببینید"

استعدادیابان منچستریونایتد بازی مدافع با تجربه والنسیا را زیر نظر گرفتند

استعدادیابان منچستریونایتد بازی ازکیل گارای، مدافع آرژانتینی والنسیا را زیر نظر داشتند. 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *