سه شنبه , خرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / اسمالینگ: مارسیال برای حریف یک مشکل بزرگ است

اسمالینگ: مارسیال برای حریف یک مشکل بزرگ است

پس از پیروزی در مقابل برنلی اسمالینگ در مصاحبه ای در مورد این بازی صحبت کرد.

یونایتد فنز- کریس اسمالینگ درباره ی دستورات فنی مورینیو در بین دو نیمه ی بازی با برنلی صحبت کرد. بازیکن سابق شیاطین سرخ فیل باردزلی در دقیقه ی ۶۷ به خاطر خاطر تکل روی اسمالینگ کارت زرد دریافت کرد و بعد از این برنامه این بود که هجوم از سوی او انجام شود و تلاش برای اخراج او انجام شد. اسمالینگ گفت:

دقیقا زمانی که باردو کارت زرد گرفت برنامه فقط این بود که توپ را به سرعت به مارسیال برسانیم چرا که وقتی او پا به توپ است برای تیم مقابل یک خطر محسوب میشود. گلی که به ثمر رساند فوق العاده بود.

فکر کنم که او و راشفورد در سمت چپ به خوبی بازی کرده اند و گل های زیادی زده اند و پاس گل های زیادی فراهم کرده اند و این بسیار عالی است که ویژگی تهاجمی این چنین بالایی در تیم وجود داشته باشد.

برتری ۱ بر ۰ باعث شد یونایتد پنجمین کلین شیت متوالی را ثبت کند و اسمالینگ که یکی از ارکان این خط دفاعیست در روز های خوب خود باشد. او در این باره گفت:

این یک نبرد بود و به نظرم شما وقتی که اینجا می آیید میدانید که چه اتفاقات و بازی دشواری در انتظار شماست. در اینجا پیش از اینکه بازی آغاز شود جنگ و نبرد فیزیکی و ذهنی آغاز میشود، این پیروزی بزرگی بود چرا که بسیاری از تیم ها به اینجا می آیند و شکست میخورند یا متوقف میشوند.

وقتی بازی ۱ بر ۰ است روند بازی متعادل است و آنها چند کرنر در دقایق پایانی داشتند پس کار کمی سخت بود اما به عنوان یک تیم بسیار خوب کار کردیم.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

رسمی: جو رایلی به بردفورد سیتی پیوست

مدافع منچستر یونایتد جو رایلی طی قراردادی ۲ ساله به بردفورد سیتی پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *