دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / اسمالینگ ترجیح میدهد بماند!

اسمالینگ ترجیح میدهد بماند!

کریس اسمالینگ بنابر گزارشات رسیده جهت ماندن در منچستر و ادامه بازی در این تیم وارد مذاکره شده است…

یونایتد فنز – به گزارش دیلی میل ، با وجود رسیدن لیندلوف، اسمالینگ در این تابستان برنامه ای برای ترک اولترافورد ندارد.
ملی پوش انگلیسی برای جایگاه خود در تیم مورینیو تضمین میخواهد.اریک بایی انتظار میرود با دفاع تازه خرید یونایتد، لیندلوف ، انتخاب اول دفاع وسط باشد. مارکوس روخو نیز بدلیل مصدومیت زانوی خود تا نیم فصل نمیتواند بازی کند , اسمالینگ باید زمان های منظم بازی بدست آورد. منچستر یونایتد بخاطر قهرمانی اش در لیگ اروپا امسال در فوتبال لیگ قهرمانان باید رقابت کند.

کریس اسمالینگ در منچستر بازی میخواهد تا به جایگاه خود در تیم ملی کمک کند. او فقط به پیوستن به تیم دیگری از لیگ قهرمانان فکر میکند. بنابراین این بازیکن ۲۷ ساله دوست دارد که با او به وضوح برخورد کنند مخصوصا اگر مورینیو تمایل به اضافه کردن مدافع وسط دیگری داشته باشد. مایکل کین مورد رغبت یونایتد بود اما بعد از انتقال لیندلوف به منچستر ،اورتون او را بخدمت گرفت. وستهام و وست بروم پیشنهاد ویژه ای به عنوان یک جایگزین ادامه کار اسمالینگ در اولترافورد به او ارائه داده اند.

 

بهرحال به گزارش دیلی میل مدافع یونایتد پیشنهاد این دو باشگاه لیگ جزیره را رد خواهد کرد چرا که او میخواهد در تیمی از لیگ قهرمانان توپ بزند. ترجیح اسمالینگ ماندن در منچستر است و به او گفته شده برای تمرینات پیش فصل در روز یکشنبه در تور امریکا باز گردد. مرد سابق فولام امیدوار است فصلی بدون مشکلات مصدومیت طولانی مدت داشته باشد. مورینیو به طور واضح و در بیش از یک مورد از اسمالینگ انتقاد کرده اما با این وجود او میخواهد بماند. یک فصل پر مشغله روبرو یعنی او خواهد توانست یک صندلی در هواپیما انگلیس به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برای خود دست و پا کند!

درباره ی نوید بابایی

نوید بابایی
نوید بابایی هستم ، از وقتی یادم میاد منچستری بودم

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: من ونگر را به عنوان یک رقیب بزرگ به یاد خواهم داشت

مورینیو از آینده کاری اش میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *