دوشنبه , آبان ۲۹ ۱۳۹۶
خانه / هیچکدام / اسمالینگ:نباید خیال پردازی کنیم

اسمالینگ:نباید خیال پردازی کنیم

اسمالینگ در مورد وضعیت باشگها و همینطور فیل جونز توضیحاتی را ارائه داد.

یونایتدفنز-کریس اسمالینگ این مدافع ۲۷ ساله در مصاحبه با Mutv این چنین گفت:

“این وظیفه بر دوش ماست که در این چهار رقابت باقی بمانیم. به نظرم هرچه بیشتر بازی کنیم بهتر است و حاضرم همیشه این رویه را طی کنم.ما مشتاق این بازی ها هستیم و قطعاً در این ۸ یا ۹ هفته گذشته، به ثبات مورد نظرمان نزدیک شده ایم.نباید خیال پردازی کنیم اما اگر فرممان را به همین‌گونه حفظ کنیم، کسی چه میداند چه خواهد شد.این مسئله صحیح است که من و فیل جونز زیاد با هم بازی نکرده ایم. ما با هم بسیار تمرین کرده ایم اما در جریان بازی کم کنار هم قرار گرفته ایم.اما مدت زیادیست که با هم هستیم و نحوه ی بازی یکدیگر را میشناسیم. او را بیشتر از هر دفاع وسط دیگری در باشگاه میشناسم.من توانستم در سال های گذشته زیاد دچار مصدومیت نشوم اما فیل جونز کم شانس تر بود.”

MANCHESTER, ENGLAND - SEPTEMBER 29:  Chris Smalling of Manchester United in action during the UEFA Europa League match between Manchester United FC and FC Zorya Luhansk at Old Trafford on September 29, 2016 in Manchester, England.  (Photo by Laurence Griffiths/Getty Images)

کریس اسمالینگ در این فصل در تمامی رقابتها شانزده بار لباس منچسترینایتد بار بر تن کرده است.او در ۱۰۴۳ دقیقه ای که برای منچستر بازی کرده است توانسته است ۱ گل به ثمر برساند.

وی همچنین افزود:

 “اما حالا او خوش شانس تر شده و من برایش خوشحال هستم چون دیدن او در زمین بازی فوق‌العاده است.قبل از روبرویی با ردینگ در شنبه شب، میدانستیم که ۳ بازی در ۳ رقابت مختلف پیش روی ماست.میدانستیم اگر به برد های متوالی مان ادامه دهیم، اعتماد به نفس زیادی برای یکی از مهمترین بازی های فصل خواهیم داشت.”اکنون میتوانیم روی آن بازی تمرکز کنیم. فکر کنم در روز چهارشنبه ریکاوری کنیم، سپس چند روز وقت داریم تا روی کارهای تاکتیکی تمرکز کنیم.میدانیم این بازی چه اهمیتی برای حضور در بالای جدول دارد.احساس خیلی خوبی دارم. کمی در اوایل فصل احساس ناکامی میکردم اما الان حس خوبی دارم. و حالا بازی های زیادی در پیش داریم و فرصت خوبی برای حضور در ترکیب است و امیدوارم بتوانم وظیفه ام را انجام دهم و به بازی کردن ادامه دهم.”

مترجم: پوریا حسینی

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

فابینو: در طول نقل و انتقالات در دوران سختی بودم

فابینیو از ناامیدی خود در پی شایعات انتقال به یونایتد پرده برداشت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *