خانه / اخبار حریفان / استیو نیکول: نگرانی کورتوا در مورد دیدار با یونایتد کاملا به جاست

استیو نیکول: نگرانی کورتوا در مورد دیدار با یونایتد کاملا به جاست

سنگربان آبی های لندن عقیده دارد که از بازی روز یکشنبه می بایست به هر قیمتی پیروز خارج شوند.

یونایتد فنز – مردان کونته دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان را در مقابل رم با شکستی ناامید کننده ۳-۰ پشت سر گذاشتند. آنها در حال حاضر ۹ امتیاز با صدر نشین لیگ برتر اختلاف دارند و در تلاش هستند تا از عنوان قهرمانی خود محافظت کنند. پس از شکست اخیر در برابر رم کورتوا ادعا کرد که نباید در مقابل شیاطین سرخ بازنده باشیم و در این مورد نیکول نیز با او هم نظر است.

استیو نیکول، کارشناس شبکه ESPN FC چنین توضیح می دهد:

” من با کورتوا موافقم، آنها ۹ امتیاز عقب هستند و اگر متحمل شکست شوند در صورت برد سیتی این اختلاف به ۱۲ خواهد رسید. در لیگ برتر جبران چنین اختلافی تقریبا غیر ممکن می باشد و این بسیار نگران کننده است. پس او درست می گوید، شرایط خیلی بغرنج خواهد بود. کسب پیروزی در این بازی حکم بازگشت به کورس قهرمانی را دارد، چلسی سال گذشته تقریبا با روندی مشابه به قهرمانی رسید و هیچ تیمی نتوانست اختلاف را از بین ببرد. کورتوا نیز در هیچ برهه ای تا این حد بار بر دوشش قرار نداشته است، او اخیرا سیوهای خوبی به نمایش می گذارد و به تنهایی ناجی دروازه می شود. من کاملا با او موافق هستم. “

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

اولین کنفرانس مطبوعاتی مورینیو در فصل جدید؛ نارضایتی شدید آقای خاص از شرایط موجود

فصل برای منچستریونایتد آغاز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *