خانه / بازیکنان قرضی / استیو بروس: توانزبه آینده ی درخشانی در منچستریونایتد دارد

استیو بروس: توانزبه آینده ی درخشانی در منچستریونایتد دارد

سرمربی تیم استون ویلا پس از جذب توانزبه صورت قرضی به تحسین از او پرداخته است.

یونایتد فنز- توانزبه ی ۲۰ ساله که قابلیت بازی در چند پست را دارد پس از اینکه در منچستریونایتد فرصت بازی پیدا نکرد به صورت قرضی تا پایان فصل به تیم استون ویلا که در چمپیونشیپ حضور دارد ملحق شد. سرمربی استون ویلا، استیو بروس در این باره گفت:

من خوشحال هستم که توانستیم بازیکنی با کیفیت مانند او را جذب کنیم. او تمام ویژگی های یک فوتبالیست مدرن را دارد، او سریع و قدرتمند است. او میتواند در پست هافبک و تمام پست های تدافعی بازی کند.

این بسیار عالی است که شما بازیکنی جذب میکنید که میتواند تمام این کار ها را انجام دهد. او با خود سرعت، حرفه ای گری و شور و اشتیاق به تیم خواهد آورد.

او تمایل بسیار زیادی برای بازی کردن دارد. فکر میکنم در حال حاضر این انتقال به نفع اوست. من باور دارم که او آینده ی بسیار روشنی در منچستریونایتد دارد. همیشه نمیتوان بازیکنی با قابلیت های او را به راحتی جذب کرد. من تشکر ویژه ای از مورینیو میکنم. وضعیت بازیکنان قرضی ما مانند سم جانستون، جاش انوماه و اسنودگراس خوب است.

آنها عملکرد بسیار خوبی در سال جاری برای ما داشته اند. امیدوارم اوضاع برای اکسل نیز اینگونه باشد.

توانزبه میتواند فردا در برابر شفیلد یونایتد اولین بازی خود برای استون ویلا را انجام دهد. بروس در این باره گفت:

او فردا مطمئنا در لیست خواهد بود. مسئله این است که آیا در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت یا خیر. اما اشتباه نکنید، او اینجا آمده است که بازی کند. او در اینجا فرصت بازی خواهد داشت اما او تنها چند روز است که به تیم اضافه شده است، باید منتظر ماند و دید که چه میشود.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

رسمی: جو رایلی به بردفورد سیتی پیوست

مدافع منچستر یونایتد جو رایلی طی قراردادی ۲ ساله به بردفورد سیتی پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *