دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / استوارت پیرس: در مورد راشفورد می بایست ملاحظاتی صورت گیرد

استوارت پیرس: در مورد راشفورد می بایست ملاحظاتی صورت گیرد

این مربی بازنشسته عقیده دارد که با توجه به سرنوشت استعدادهایی که در گذشته در انگلستان وجود داشته است نباید رفتاری مشابه با راشفورد در پیش گرفت.

یونایتد فنز – نوجوان ۱۹ ساله در فصل ۲۰۱۵/۱۶ پا به صحنه تئاتر رویاها گذاشت و کماکان در پی اثبات این است که چرا به عنوان یکی از جوانترین استعدادهای درخشان جهان فوتبال تلقی می گردد، او تا بدین جای فصل ۵ گل برای تیم مورینیو به ثمر رسانده است. مارکوس در اکثر بازی ها به عنوان بال چپ برای همراهی لوکاکو در نظر گرفته می شود، با این وجود در بازی مقابل برتون در چهارچوب کارابائو کاپ در پست مهاجم نوک به کار گرفته شد و موفق شد ۲ بار دروازه حریف را باز کند. او پس از قرارگرفتن در لیست گولدن بوی، تصویرش در کنار کیلیان امباپه و اوسمان دمبله قرارگرفت و فیل نویل نیز مارکوس را با آنها مورد قیاس قرار داد.

اما استوارت پیرس بر این عقیده است که می بایست ملاحظاتی در مورد مارکوش راشفورد صورت گیرد، او در مصاحبه با Sky Sports در این باره چنین بیان می کند:

” قبل از هر چیز باید این مطلب را عنوان کنم که مارکوس راشفورد استعدادی کم نظیر است، ولی باید در این مورد دقت بیشتری به عمل آید، به عنوان مربی سابق جوانان در کشور باید این سوال را بپرسم که در سال های اخیر تا چه حد در امر بازیکن سازی با موفقیت پیش رفته ایم؟ آندروس تاونسند؟ میکا ریچاردز؟ و بسیاری دیگر از این قبیل بازیکنان همچون تئو ولکات که تا حدودی ناامید کننده ظاهر شده است، فیل جونز تنومند، که از همه آنها با توجه به سابقه بازی انتظار بیشتری می رود. به همین دلیل است که به نظر من در مورد راشفورد باید با احتیاط بیشتری عمل کرد. من فکر می کنم امباپه تا این مرحله در سطح بین المللی درخشش بیشتری داشته است تا مارکوس راشفورد، همینطور کمبود فرصت هایی که برای او وجود دارد تا حدودی مرا نگران می کند. او استعدادی شگفت انگیز است و امیدوارم به همان جایگاهی که از او انتظار داریم دست پیدا کند. “

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

ماتیچ: به چند بازیکن با تجربه نیاز داریم

ماتیچ از فصلی که گذشت میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *