از فن د بیک تا ایگالو؛ بازیکنان ذخیره ی یونایتد آماده ی اثبات خود در گودیسون پارک

منچستریونایتد به احتمال زیاد با ترکیب دوم خود مقابل اورتون قرار خواهد گرفت.

یونایتد فنز – شیاطین سرخ چهارشنبه شب از سری مسابقات جام اتحادیه، به مصاف اورتون می روند. یونایتد در دو بازی پیشین خود در این رقابت ها از ترکیبی متقاوت استفاده کرده است. و با توجه به دو دیدار حساس خود در لیگ جزیره مقابل ولوز و لستر، احتمالا شاهد ترکیبی متفاوت از سولشر خواهیم بود.

این مسابقه فرصتی برای بازیکنان ذخیره است تا خود را به کادر فنی منچستر نشان دهند. جایگاه هندرسون در این دیدار تضمین شده است. و با توجه به غیبت ماتیچ و گرینوود مقابل لیدز، احتمالا شاهد حضور آنها در گودیسون پارک خواهیم بود.

دنیل جیمز نیز با توجه به درخشش مقابل لیدز، احتمالا دومین بازی پیاپی خود را برای یونایتد در این فصل انجام خواهد داد. بازیکنان زیادی در این فصل وجود دارند که طی چند ماه اخیر کمتر به میدان رفته اند یا به صورت نامنظم به کار گرفته شده اند.

برندون ویلیامز:

آخرین بار برای تیم زیر ۲۳ ساله ها یک بازی را ابتدا آغاز کرد. ویلیامز هر دو بازی جام اتحادیه را به صورت کامل بازی کرده است. آخرین بار برای تیم اصلی به عنوان ذخیره مقابل لایپزیگ به میدان آمد.

تیموتی فوسو منساه:

از اولین بازی لیگ تا به حال، او مسابقه ای را از ابتدا شروع نکرده است. منساه به عنوان یار جانشین مقابل لایپزیش به بازی آمد. اگر تلس به عنوان دفاع چپ مقابل اورتون حضور داشته باشد، احتمالا او یا ویلیامز انتخاب سولشر برای دفاع راست خواهند بود.

اریک بایلی:

از باخت شش بر یک مقابل تاتنهام، دیگر شاهد حضور این مدافع ساحل عاجی در یونایتد نبوده ایم. با این حال او به عنوان ذخیره در بازی مقابل لیدز حضور داشت و دو بازی قبلی در جام اتحادیه را نیز از اول بازی کرد.

اکسل توانزبه:

ستاره ی یونایتد در پاریس، از آن بازی دیگر دیداری را از شروع نکرده است. آخرین بازی او برای یونایتد در آلمان رخ داد؛ جایی که او به عنوان یار جانشین به دیدار آمد. توانزبه و بایلی می توانند زوج دفاعی یونایتد مقابل اورتون باشند. یا اینکه مربی نروژی یکی از آنها را در ترکیب اولیه قرار می دهد.

دونی فن د بیک:

اگر او این دیدار را نیز از ابتدا آغاز نکند، نگران کننده خواهد بود. فن د بیک انتخاب اصلی اوله گنار سولشر در جام اتحادیه بوده است. آخرین حضور او به عنوان بازیکن اصلی به برد مقابل وستهم بازمی‌گردد.

جسی لینگارد:

تنها دو بازی لینگارد در این فصل در جام اتحادیه رقم خورده است. او یک بازی را از ابتدا آغاز کرده و در دیگری به عنوان ذخیره به میدان آمده است. شاید شاهد حضور او در مقابل تافی ها باشیم. هر چند بستگی به پست فن د بیک دارد که آیا در پست فرناندز بازی می کند یا به عنوان هافبک میانی به کار گرفته می شود.

ادینسون کاوانی:

مصدومیت، پیشرفت کاوانی را مختل کرد و او نیاز دارد تا در این بازی از ابتدا به میدان برود. کاوانی سابقه ی گلزنی به اورتون را در خانه ی این تیم دارد و خواهان بیشتر کردن تعداد گلهایش مقابل آنجلوتی خواهد بود.

اودیون ایگالو:

این ممکن است یکی از آخرین بازی های ایگالو برای یونایتد باشد، پیش از اینکه قرارداد قرضی اش با این تیم به اتمام برسد. این مهاجم نیجریه ای در هر دو بازی جام اتحادیه از ابتدا حضور داشته و آخرین بازی او برای یونایتد به بازی مقابل پی اس جی بر می گیردد. جایی که او در لحظات آخر به میدان آمد تا از شکست تیمش جلوگیری کند اما موفق نشد. حضور بر روی نیمکت مقابل اورتون محتمل ترین گزینه است.

منبع: UnitedinFocus

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

پریرا آماده قطع رابطه با یونایتد

آندریاس پریرا آماده قطع رابطه با منچستریونایتد است. ۰

۳ دیدگاه

  1. هندرسون بیلی توانزبه منساه ویلیامز فن د بیک پوگبا ماتیچگریینوود( جیمز) ماتا کاوانی

    ۰
  2. لینگارد حتما باید باشه و باید احیاش کنیم

    ۰
  3. یک ربع اخر بازی باید فاکوندو باری کنه

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + هجده =