از فرناندز تا مک تومینای؛ بهترین های منچستریونایتد مقابل اورتون چه کسانی بودند؟

با درخشش بازیکنان یونایتد، این تیم از سومین شکست پیاپی گریخت!

یونایتد فنز – شیاطین سرخ در آخرین دیدار خود پیش از فرا رسیدن فیفا‌دی موفق شدند در گودیسون پارک اورتون را سه بر یک شکست دهند تا به یک پیروزی ارزشمند دست یابند.

در این مقاله قصد داریم چهار بازیکن برتر یونایتد را مقابل تافی ها بررسی کنیم:

برونو فرناندز:

فرناندز دو گل به ثمر رساند تا یونایتد بی جان را زنده کرده باشد! اورتون با گل زیبای برنارد پیش افتاد اما برونو سر رسید و تاثیر بسزایی در بازی به ثبت رساند.

فرناندز در سه، چهار ماه اخیر برای یونایتد سینوسی وار عمل کرده بود اما این بازی نشان داد به بهترین فرم خود بازگشته است. نمایش رهبرانه ی این پرتغالی با پاس گل لحظات آخری برای کاوانی پایان یافت.

هری مگوایر:

اگر فرناندز عملکردی رهبرانه ای از خود به جای گذاشته، مگوایر نیز اینگونه بوده است. او در هوا مسلط بود (بردن دوئل هوایی بیش از هر بازیکن دیگر یونایتد) و مقابل خط حمله ی قدرتمند اورتون به خوبی عمل کرد. کاپیتان منچستریونایتد همچنین نمایش بی نقصی در نیمه ی دوم داشت.

هفت دفع و یک قطع توپ، یک تکل، انجام بازی ای بدون خطا و از دست ندادن مالکیت توپ در کل بازی، نشان می دهد مگوایر آمار خوبی از خود به جای گذاشته است. او همچنین بدشانس بود که خطای جوردن پیکفورد بر روی او، پنالتی اعلام نشد.

لوک شاو:

بعد از شروع دشوار فصل، لوک شاو یکی از بهترین بازیکنان یونایتد بوده و در چند هفته ی اخیر باثبات عمل کرده است. یک سانتر بی نظیر از او که فرناندز آن را به گل تبدیل کرد و همچنین در فاز دفاعی نیز خوش درخشید.

لمس توپی مناسب داشت و همچنین پاسهای تیزی ارسال می کرد. همچنین به جز یک مورد، دوندگی های رو به جلویی داشت که باعث باز شدن فضا برای هم تیمی هایش می شد. این دقیقا چیزی است که یونایتد از دفاع چپ خود می خواهد.

و با توجه به غیبت الکس تلس، عملکرد شاو درخشان بود. در نیمه ی دوم این بازیکن انگلیسی از ناحیه همسترینگ مصدوم و از بازی خارج شد.

اسکات مک تومینای:

مک تومینای و فرد زوج پر انرژی و قدرتمندی مقابل اورتون تشکیل داده بودند. آنها در دفاع متراکم بودند، تکل های خوبی می زدند و به طور کلی میانه ی زمین را مدیریت کردند.

به طور خاص مک تومینای پاس های دقیق و متنوعی را برای هم تیمی هایش ارسال می کرد. پاس بلندی که این هافبک اسکاتلندی در نیمه ی اول ارسال کرد باعث اعتماد به نفسش شد. او شروع به ارسال پاسهایی با ریسک بالا کرد که باعث باز شدن بازی می شد.

منچستریونایتد بیشتر به هافبکی همچون مک تومینای روز شنبه مقابل اورتون نیازمند است!

منبع: UnitedinFocus

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

ون بیساکا: برونو غیر قابل پیش بینی است؛ می‌خواهم در یونایتد افتخارات زیادی کسب کنم

آرون ون بیساکا در جدیدترین مصاحبه ی خود به تمجید از برونو فرناندز پرداخته است. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + پانزده =