یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

از سر گيري داستان منچستريونايتد و ساويچ؛ آيا يونايتد واقعا به هافبک لاتزيو علاقه مند است؟

اگر يک شايعه وجود داشت که ما از اتمام آن خوشحال بوديم، داستان منچستر يونايتد و سرگی ميلينکوويچ ساويچ بود.

یونایتد فنز – هافبک صربستاني تا زماني که ما بخاطر مي آوريم به يونايتد لينک مي شده و با اين حال اين انتقال هرگز انجام نشد زيرا او هميشه به عنوان جانشين پل پوگبا ديده مي شد.

با توجه به اينکه هافبک فرانسوي تا حدودي شاداب شده و به باشگاهش کمک مي کند تا امتيازات مهمي را در اواخر بازي بدست آورد، نياز به ميلينکوويچ ساويچ همچنان بي معني است و پست هاي مهمتري نياز به تقويت دارند.

با اين حال، اين هرگز جلوي شايعات را نمي گيرد و Gazzetta dello Sport در روز دوشنبه توضيح داد که علاقه دوباره چند باشگاه به ستاره لاتزيو وجود دارد.

گفته مي شود رئال مادريد، پاريسن ژرمن و منچستريونايتد دو مرتبه علاقه خود به هافبک لاتزيو را از سر گرفته اند.

ساويچ تا سال 2024 با باشگاه ايتاليايي قرارداد دارد، از نظر اين باشگاه نيازي به فروش او نيست و خود بازيکن اخيراً اعلام کرد که فعلا به آينده فکر نمي کند.

چيزهاي زيادي مي تواند در مورد اينکه آيا لاتزيو دوباره به ليگ قهرمانان اروپا صعود مي کند يا خير، وجود داشته باشند، زيرا عدم موفقيت در اين امر مي تواند منجر به اين شود که ميلينکوويچ ساويچ براي پيشرفت حرفه اي خود به باشگاه هايي که به طور منظم در اين رقابت ها بازي مي کنند، نگاه کند.

در شرايط فعلي، لاتزيو در رده ششم سري A قرار دارد و شش امتياز عقب تر از آتالانتا رده چهارمي است، بنابراين اکنون هيچ تضميني براي کسب سهميه وجود ندارد.

گرچه صعود به ليگ قهرمانان اروپا مي تواند دليل بسيار قانع کننده اي براي نگه داشتن او در رم باشد، اما توسط گازتا ادعا شد که رئال مادريد، پاريسن ژرمن و يونايتد آماده هرگونه اقداي براي او هستند.

هنوز چيزي قطعي نيست، اما به نظر مي رسد ايده خريد هافبک صربستاني به طور کامل از دستور کار سران يونايتد خارج نشده است، باتوجه به اينکه همه چيز به خروج پوگبا از اولدترافورد بستگي دارد.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x