از سر گیری داستان منچستریونایتد و ساویچ؛ آیا یونایتد واقعا به هافبک لاتزیو علاقه مند است؟

اگر یک شایعه وجود داشت که ما از اتمام آن خوشحال بودیم، داستان منچستر یونایتد و سرگی میلینکوویچ ساویچ بود.

یونایتد فنز – هافبک صربستانی تا زمانی که ما بخاطر می آوریم به یونایتد لینک می شده و با این حال این انتقال هرگز انجام نشد زیرا او همیشه به عنوان جانشین پل پوگبا دیده می شد.

با توجه به اینکه هافبک فرانسوی تا حدودی شاداب شده و به باشگاهش کمک می کند تا امتیازات مهمی را در اواخر بازی بدست آورد، نیاز به میلینکوویچ ساویچ همچنان بی معنی است و پست های مهمتری نیاز به تقویت دارند.

با این حال، این هرگز جلوی شایعات را نمی گیرد و Gazzetta dello Sport در روز دوشنبه توضیح داد که علاقه دوباره چند باشگاه به ستاره لاتزیو وجود دارد.

گفته می شود رئال مادرید، پاریسن ژرمن و منچستریونایتد دو مرتبه علاقه خود به هافبک لاتزیو را از سر گرفته اند.

ساویچ تا سال ۲۰۲۴ با باشگاه ایتالیایی قرارداد دارد، از نظر این باشگاه نیازی به فروش او نیست و خود بازیکن اخیراً اعلام کرد که فعلا به آینده فکر نمی کند.

چیزهای زیادی می تواند در مورد اینکه آیا لاتزیو دوباره به لیگ قهرمانان اروپا صعود می کند یا خیر، وجود داشته باشند، زیرا عدم موفقیت در این امر می تواند منجر به این شود که میلینکوویچ ساویچ برای پیشرفت حرفه ای خود به باشگاه هایی که به طور منظم در این رقابت ها بازی می کنند، نگاه کند.

در شرایط فعلی، لاتزیو در رده ششم سری A قرار دارد و شش امتیاز عقب تر از آتالانتا رده چهارمی است، بنابراین اکنون هیچ تضمینی برای کسب سهمیه وجود ندارد.

گرچه صعود به لیگ قهرمانان اروپا می تواند دلیل بسیار قانع کننده ای برای نگه داشتن او در رم باشد، اما توسط گازتا ادعا شد که رئال مادرید، پاریسن ژرمن و یونایتد آماده هرگونه اقدای برای او هستند.

هنوز چیزی قطعی نیست، اما به نظر می رسد ایده خرید هافبک صربستانی به طور کامل از دستور کار سران یونایتد خارج نشده است، باتوجه به اینکه همه چیز به خروج پوگبا از اولدترافورد بستگی دارد.

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

شماره پیراهن واران در منچستر یونایتد کدام خواهد بود

منچستریونایتد برای خرید رافائل واران به توافق رسیده است ، اما چه شماره پیراهنی را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + شش =