خانه / هیچکدام / از برزیل: پیشنهاد ۷۰ میلیون یورویی منچستریونایتد برای جذب مارکینیوش

از برزیل: پیشنهاد ۷۰ میلیون یورویی منچستریونایتد برای جذب مارکینیوش

رسانه های برزیلی مدافع متولد این کشور را به منچستریونایتد لینک کرده اند.

یونایتد فنز – Globo Esporte سایت برزیلی ادعا کرد، بارسلونا، یوونتوس و منچستریونایتد برای جذب مارکینیوش به باشگاه پی اس جی پیشنهاداتی را ارائه کرده اند. این وبسایت میگوید، مارکینیوش سه پیشنهاد دریافت کرده است اما انتظار میرود در سال منتهی به جام جهانی ۲۰۱۸ در پی اس جی بماند. تیمی که میتواند کمک کند وی در ترکیب برزیل در جام جهانی باشد.

این مدافع ترس از آن دارد که با تعویض تیم خود، دقایق بازی اش برای متقاعد کردن تته سرمربی برزیل کافی نباشد. پس برای این بازیکن ۲۳ ساله ماندن در پاریس سن ژرمن برای حداقل یک فصل دیگر میتواند گزینه عاقلانه ای باشد.

ادعا شده بزرگترین پیشنهادی که برای مارکینیوش ارائه شده، ۷۰ میلیون یورو است. تیمی که این پیشنهاد را ارائه کرده، منچستریونایتد است. قیمت پیشنهادی بارسلونا بین ۴۰ الی ۴۵ میلیون یورو است. رئال مادرید نیز اخیرا یک پیشنهاد برای جذب او ارائه داده است اما هنوز پیشنهاد رسمی آنها به دست مسئولان پی اس جی نرسیده است.

گلوبا اسپورته اعلام کرده، مارکینیوش در انتخاب تیم بعدی خود بسیار آرام است. او همیشه میخواسته است در بارسلونا باشد اما این به بدان معنا نخواهد بود که لزوما به نیوکمپ میرود.

اگر پیشنهاد منچستریونایتد به این دفاع جوان برزیلی درست باشد، احتمالا به قبل از زمانی میگردد که آنها لیندلوف را جذب کردند. منچستریونایتد به تازگی لیندلوف را با ۳۰ میلیون یورو جذب کرده است.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *